Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Dexter trafi na równego sobie 0

Główny bohater serialu Dexter wreszcie znalazł przeciwnika równego sobie.

John Lithgow pojawi się w tej produkcji pod postacią Waltera Simmonsa – skromnego mieszkańca prowadzącego podwójne życie – w tym jako jeden z najbardziej "produktywnych" seryjnych morderców w USA. Kiedy szaleniec (zwany również jako "Zabójca Trójca" – od potrójnych zabójstw) pojawia się w Miami, Dexter dostaje obsesji na jego punkcie.

Zachwyt ten staje się niemal inspiracją dla głównego bohatera, który nie może wyjść z podziwu, że Simmonsowi udało się pozostać nieuchwytnym przez trzy dekad .

Premiera czwartego sezonu będzie miała miejsce 27 września. Dodatkowo, w najnowszej odsłonie przygód "Najbardziej Ukochanego Seryjnego Mordercy Ameryki", w kilku odcinkach pojawi się były facet siostry Dexa – agent specjalny FBI, Frank Lundy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…