"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Łebski Harry w kinach? 0

Studio Magic Lantern Entertainment dzięki umowie z FitzRoy Media zamierza wskrzesić Łebskiego Harre'go (oryg. Heathcliff). Poza kinową wersją animacji ma zostać wydane szereg nowych odcinków z przygodami tego futrzaka na płytach DVD oraz być może stworzenie serii zabawek z tym bohaterem.
Według pierwszych propozycji w sprawie wersji kinowej mówi się, iż będzie on kręcony w technice live-action/CG, czyli wykorzystaniu aktorów i efektów komputerowych (przykładem takim był Alvin i wiewiórki).

Animacja Łebski Harry

Łebski Harry został stworzony w 1973 roku przez George’a Gately’ego. Komiksowe historyjki o tym niezwykle przebiegłym kocie drukowane są po dziś dzień. Lata 80te były najlepsze dla tego bohatera – powstały dwa seriale animowane, które bardzo podobały się dzieciom.

Nie wiadomo, kiedy produkcja animacji miałaby ruszyć.

Okładka animacji pt. Łebski HarryOkładka animacji pt. Łebski Harry

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Bajka była świetna, czekało się na nią prawie tak bardzo jak na te 'najlepsze bajki' serialowe dzieciństwa. Tylko jak to zwykle bywa, to co robiło się w latach 80’, po odświeżeniu po 20 latach rzadko wychodzi na dobre, brakuje tego 'podejścia twórczego', które w tamtych czasach dawało takie piękne owoce.

ember

Kochałam tę bajkę, jak byłam mała :) Leciała bodajże na TVN-ie… Niby wyrosłam z kreskówek (stara d* ze mnie ;)))), ale nadal fajnie jest obejrzeć chociaż jeden odcinek przygód Heathcliffa i jego kolesi (najlepiej chyba zapamiętałam przygłupiego Mungo). Na film poszłabym choćby z sentymentu. :)

Proszę czekać…