Plany repertuarowe Warner Bros. 0

Warner Bros., przedstawił najnowsze daty premier, swoich filmów.

Najnowsze premiery rozpoczynamy od oczekiwanej przez fanów kolejnej części Harrego Pottera Harry Potter i Książę Półkrwi. Zobaczymy kolejną część filmów z serii Oszukać Przeznaczenie, tym razem w wersji 3D. Oraz na początku stycznia 2010 roku, oczekiwaną ekranizację filmu Sherlock Holmes. Reszta zapowiedzi poniżej.

Harry Potter i Książę Półkrwi

reż. David Yates

Premiera 24 lipca

Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, Hogwart przestaje być – jak dawniej – bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny. Niestety… Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, ecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.

Kac Vegas

reż. Todd Phillips

Premiera 7 sierpnia

Czterech kumpli wyrusza na wieczór kawalerski do Las Vegas. Następnego ranka dopada ich kac-gigant, przyszły pan młody znika, a pozostali nie pamiętają, co się stało. Wyruszając na poszukiwanie kolegi odkrywają, że jeden z nich poślubił striptizerkę, drugi miał doświadczenie homoseksualne, a na dodatek wszystkich czterech ściga lichwiarz – bandyta…

Bez mojej zgody

reż. Nick Cassavetes

Premiera 21 sierpnia

Sara i Brian wiodą spokojne życie. Idylla zostaje jednak przerwana, gdy dociera do nich przerażająca informacja o chorobie córki. Aby ratować życie dziecka, para podejmuje trudną decyzję, która na zawsze zmieni ich życie. Dylematy etyczno-moralne zmieniają ich relacje. Prawdziwy koszmar zaczyna się jednak, kiedy ich druga córka okrywa prawdę dotyczącą jej poczęcia….

Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Jodi Piccoult pt. Bez mojej zgody.

Oszukać przeznaczenie 4 3D

reż. David R. Ellis

Premiera 4 września

Nick wraz z grupą przyjaciół wyrusza na tor, aby śledzić weekendowe wyścigi samochodowe. Nagle dochodzi do przerażającego wypadku – samochód wyścigowy uderza w widownię z prędkością 180 km/h. Rozmiary masakry przekraczają wszelkie wyobrażenie – ludzkie ciała rozdarte na strzępy, głowy odcinane płonącymi kołami, potężne eksplozje i w końcu katastrofa – cały stadion wali się na głowy tych, którzy przeżyli. Główny bohater odkrywa, że była to tylko wizja czegoś, co stanie się za chwilę. W najwyższym pośpiechu ucieka ze stadionu, zabierając ze sobą 12 innych osób. Lecz śmierć powraca, by dokończyć dzieła – ocaleni giną kolejno w najbardziej
nieprawdopodobnych wypadkach.

Oszukać przeznaczenie 4Oszukać przeznaczenie 4

Sierota

reż. Jaume Collet-Serra

Premiera 2 października

Młode małżeństwo przeżywa dramat po stracie nienarodzonego dziecka. Chcąc przywrócić życiu namiastkę normalności, decydują się na adopcję. W pobliskim sierocińcu zaprzyjaźniają się z dziewięcioletnią Ester. Jej pojawienie się daje początek niecodziennym zdarzeniom. Kate odkrywa niebezpieczeństwo i usiłuje zwrócić na nie uwagę innym. Niestety jej ostrzeżenia zostają wysłuchane w momencie, gdy dla wszystkich jest już za późno… Dziewięcioletnia Esther zmienia życie Kate i Johna w koszmar.

Zamieć

reż. Dominic Sena

Premiera 16 października

Po dwóch latach stacjonowania w amerykańskiej bazie badawczej na Antarktydzie, policjantka Carrie Stetko (Kate Beckinsale) z niecierpliwością oczekuje powrotu do domu. Niedawno złożyła rezygnację i teraz odlicza godziny i minuty dzielące ją od ostatniego samolotu. Jednakże ciało odkryte w lodzie na trzy dni przed odlotem sprawia, że Carrie w jednej chwili zostaje rzucona w sam środek antarktycznego śledztwa. Liczba ofiar rośnie w zawrotnym tempie, zagadka wikła się coraz bardziej, nie wiadomo, komu można zaufać. Śmiertelne niebezpieczne zamiecie raz po raz przesłaniają całkowicie pole widzenia, ale nie znający zmęczenia zabójca nie cofnie się przed niczym, aby uchronić sekret pogrzebany przed sześćdziesięciu laty.

Whiteout 2009Whiteout 2009

The Informant

reż. Steven Soderbergh

Premiera 6 listopada

FBI dostaje zawiadomienie o poważnych nadużyciach dotyczących ustalania cen w gigantycznej korporacji spożywczej. W trakcie śledztwa okazuje się jednak, że informator ma we współpracy swój cel. Nie wzbudzając jakichkolwiek podejrzeń, zdefraudował miliony firmowych pieniędzy…

kadr z filmu the informantkadr z filmu the informant

Zaklęci w czasie

reż. Robert Schwentke

Premiera 20 listopada

Dramat. Historia mężczyzny, który potrafi przenosić się w czasie dzięki nadprzyrodzonym umiejętnościom. Wszystko po to, by pojawiać się by być obecnym w różnych momentach życia swojej ukochanej.

Film oparty na bestsellerowej powieści Audrey Niffenegger.

kadr z filmu The Time Traveler's Wifekadr z filmu The Time Traveler's Wife

Gdzie mieszkają dzikie stwory

reż. Spike Jonze

Premiera 27 listopada

Reżyser Spike Jonze opowiada przygody Maksa, małego psotnika, którego nieskrępowana wyobraźnia przenosi do lasu rosnącego nieopodal rozległego morza. Zachwycony Max zostaje królem nieokiełznanej krainy.

Kamień życzeń – Magiczne przygody

reż. Robert Rodriguez

Premiera 11 grudnia

Akcja filmu rozgrywa się na przedmieściach Black Falls, gdzie wszystkie domy wyglądają podobnie, a wszyscy pracują w firmie BLACK BOX Unlimited Worldwide Industries Incorporated,. Jej czołowy produkt – BLACK BOX Mr. Blacka – jest najnowocześniejszym i potrafiącym wszystko gadżetem do komunikacji, na którego punkcie oszalał cały naród. Jednak nawet tak cudowny gadżet nie potrafi pomóc jedenastoletniemu Toe Thompsonowi (Jimmy Bennett), który pragnie tylko jednego – zdobyć kilku przyjaciół … aż do chwili, gdy z nieba spada tęczowy kamień, który zmienia wszystko. Przede wszystkim spełnia życzenia posiadacza.

Sherlock Holmes

reż. Guy Ritchie

Premiera 8 stycznia

Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel dr. Watson zostają poddani kolejnej próbie. Tym razem sławny detektyw, wykorzystując swoje nieprzeciętne umiejętności oraz legendarny intelekt, stanie do walki, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj. Jak ukarze jego twórców?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…