Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Po prostu Majka - nowy serial TVN 0

23 czerwca rozpoczynają się prace nad zdjęciami do nowego serialu TVN – "Po prostu Majka". Produkcja (jak niemal wszystkie ze stacji Waltera) jest oparta na zagranicznym formacie. W tym przypadku wzorem był serial latynoamerykański.

Emisję przewidziano na czas po zakończeniu nadawania BrzydUli, czyli pod koniec bieżącego, lub na początku przyszłego roku.

A kogo zobaczymy w głównych rolach? Tytułową bohaterkę zagra nieznana do tej pory studentka łódzkiej filmówki Joanna Osyda. I tu już plus dla serialu. Wreszcie jakaś świeża twarz na ekranie. Osyda wcieli się w postać studentki ASP, która pragnie wyjechać na stypendium do Florencji. Jednak los nieco krzyżuje jej plany i dziewczyna zostaje w swoim rodzinnym Krakowie. Siedziba polskich królów zobaczymy oczami bohaterki, dla której miasto odgrywać będzie znaczącą rolę w życiu. Odtwórczyni tytułowej roli nie jest jedyną nową twarzą w tym serialu. Oprócz niej, na ekranie pojawią się krakowscy aktorzy nie znani z produkcji telewizyjnych – Tadeusz Huk, Beata Rybotycka, Anna Tomaszewska, Ewa Kaim, Andrzej Andrzejewski, Jakub Bohosiewicz. Gościnnie zobaczymy także Weronikę Rosati.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

prostowserce

www.infoSeriale.pl Majka, Prosto w serce, ZAPRASZAMY!!!

Proszę czekać…