Piła 3 tuż, tuż 0

Sukces Piły i Piły 2, którą niedawno mogliśmy oglądać na ekranach kin sprawił, że wytwórnie Lionsgate i Twisted Pictures postanowiły przygotować kolejny sequel.Premiera trzeciej części zapowiedziana na 27 października!

Jeżeli ktoś uważał, że Dwójka była zbyt krwawa, niech nie wybiera się na kolejną jej cześć. Film ma być jeszcze bardziej krwawy, jak zapowiadają przedstawiciele wytwórni.

Saw II /Kino ŚwiatSaw II /Kino Świat

Sequel będzie dedykowany pamięci Gredda Hoffmana, głównego producenta wykonawczego Piły, który zmarł w listopadzie ubiegłego roku.

Nad fimem będzie pracować niemal ta sama ekipa co w poprzednich częściach – reżyserem, jak w przypadku dwójki, będzie Darren Lynn Bousman, scenariusz napiszą również Leigh Whannell i James Wan. Kto się wcieli w role ofiar walczących o życie w makabrycznej grze? Dowiemy się już niebawem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Dream

Szkoda, bo kontynuacje w większości przypadkach okazują się niewypałem tak samo jak druga część "Piły", która była jedynie średnia. Jak będzie z trzecią częscią? To samo pytanie należy skierować odnośnie filmu Oszukac Przeznaczenie 3!

Adian

Taa, kolejna cześć :/ nie to jakaś pomyłka chyba. Jedynka była najfajniejsza, zarobili troche kasy więc ciągną dalej.

ewka

A ja myślę, że trzecia część Piły może nie być zła :) Trzymam kciuki za twórców, niech sie nie spieszą, a dobrze zastanowią. Może zaskoczą nas pozytywnie… :>
Druga część faktycznie była nieco słabsza, ale trudno, któraś musi.

VIPer

To Pila byla az takim wspanialym filmem? Jakos nie zauwazylem… Jedynka owszem mogla jeszcze byc, ale dwojke zrobili juz chyba na sile.
Dziwne stalo sie teraz znaczenie horroru. Kiedys czlowiek na tego typu filmach sie bal, a teraz sie smieje.

sam001

Hmm, 1 miała niezapomniany klimat, 2 była bardziej drastyczna i zagadkowa, a więc 3 będzie "obrzydliwie krwawą nie do rozwiązania zagadką", ale bez klimatu, chyba że chłopaki postarają się:)

Tyle, fakt, szkoda że dopiero w październiku premiera… może coś się wydaży wtrakcie:)

Proszę czekać…