Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Pierwszy plakat Spidermana 4 0

Może wydawać się to nieco wcześnie, kiedy pewnie Sam Raimi siedzi w ciemnym pomieszczeniu i zastanawia się, dlaczego tak mało osób obejrzało jego ostatni film Wrota do piekieł, ale pierwszy plakat promujący czwartą część przygód Człowieka Pająka jest już dostępny.

Niewiele wiadomo o samym obrazie, którego premiera ma odbyć się dopiero 6 maja 2011 roku.

Ustalono jedynie, że za reżyserię weźmie się ponownie Sam Raimi, i prawdopodobnie za strzelanie pajęczyną weźmie się Tobey Maguire. Reszta spraw dotycząca filmu nie została jeszcze określona.

Źrodło: cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

regoat

hehe podobało wam się coś kiedys w ogolę?
To jest wczesny plakat filmu informujący nieświadomych o tym ze będzie 4 i kiedy wyjdzie. Co wy macie po 5 lat?

Madlen312

Według mnie plakat zawsze powinien coś przekazywać, a jak na razie to ja tu tylko wielką "CZWÓRKĘ" zobaczyłam! Mam nadzieję, że to wersja robocza i jeszcze go zmienią :) Może jest to podyktowane tym iż jeszcze nie znają obsady do końca i nie chcieli umieszczać nikogo na plakacie :)

Darth_Artur

Nie to żeby coś tam… ale powtórzyłeś dokładnie to co napisałem:-p

Ronaldinho

Jest on jasny z tego powodu, że to zdjęcie amatorskie, oficjalnie Sony/Columbia/Marvel plakatu w sieci nie opublikowali. A poza tym jest to plakat czysto informacyjny, teaserowy, mający uświadomić widzom, że film jest już w produkcji.

Darth_Artur

Bo to chyba jest zdjęcie plakatu, takie amatorskie, a nie sam plakat. A plakat mówi ze będzie część 4… i to chyba jest jedyny cel teaserowych plakatów, czysto informacyjny.

Proszę czekać…