Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Gwiazda Prison Break w Heroes 0

Robert Knepper, którego ostatnio mogliśmy oglądać na wielkim ekranie w Transporter 3 najbardziej znany jest chyba z roli zbira, mordercy i gwałciciela – T-Baga w Skazanym na śmierć. Tym razem aktor wystąpi w następnym sezonie Herosów.

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się już w następnym tygodniu.

Knepper zagra w co najmniej sześciu odcinkach czwartego sezonu. Wcieli się w postać Samuela – charyzmatycznego złoczyńcy z osobliwym poczuciem humoru.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Heroes jest ostatnio jednym z moich ulubionych seriali, więc cieszę się, że jakaś nowinka odnośnie czwartej serii się pojawiła.
Co do Roberta Kneppera to bardzo podobała mi się jego gra T-Baga w Prison Breaku, więc fajnie będzie go zobaczyć w nowej roli.
Świetnie, że obsadzili go w roli złoczyńcy, bo w takich najlepiej się sprawdza :) Ciekaw jestem jaką będzie miał moc (o ile będzie miał, w co nie wątpię ;))

Proszę czekać…