Arnold Schwarzenegger znów zapoluje? 0

Czy jest szansa, żeby Schwarzenegger powrócił do dżungli, by zapolować na Predatora?

Arnold Schwarzenegger

Tego z pewnością życzyłby sobie Robert Rodriguez, którzy zamierza wskrzesić popularną serię nowym filmem dla studia 20th Century Fox. Serwis Moviehole podał, że Rodriguez wyszedł do Schwarzeneggera z propozycją wystąpienia w filmie, ale nie doczekał się odpowiedzi.

Plotki głoszą, że film Predators miałby być czymś w stylu quasi-sequela poprzednich części, a zatem nawiązywać do nich, lecz tylko w pewnym stopniu. Podobnie byłoby z postacią majora Alana Schaefera, który miałby w obrazie wystąpić, lecz nie jako główna postać.

Nie wiadomo jednak, czy gubernator Kalifornii wyrazi chęć powrotu do filmu. Fanów serii uspokajamy jednak – plotki głoszą, że scenariusz Alexa Litvaka ma być w każdym stopniu równie pełen przemocy i przerażający, co część pierwsza.

Na film przyjdzie nam jeszcze poczekać, lecz fanów serii zapewne zadowoli fakt, że już w przyszłym roku światło dzienne ujrzy kolejna gra z serii Aliens vs. Predator, już dziś określana mianem hitu przyszłego roku. Jak więc lepiej spędzić czas na oczekiwaniu nowego filmu, jeśli nie na porachunkach z Obcymi i ludźmi?

Dla przypomnienia, tak właśnie prezentował się Arnold Schwarzenegger w pierwszej części Predatora:

Arnold SchwarzeneggerArnold Schwarzenegger

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

bartolomeo83

Jak już wszystko kręcą na nowo, to może ktoś stworzy w końcu spektakularną kinową wersję "Czterech pancernych i psa". Oczywiście o gościnny występ należałoby poprosić Janusza Gajosa :)))))

Proszę czekać…