http://vimeo.com/mironkundzicz

Outlaw obrazi i zasmuci 0

Brytyjski aktor Danny Dyer ostrzega, że jego nowy film Outlaw w reżyserii Nicka Love obrazi i zasmuci wielu ludzi.

Fabuła filmu jest osadzona we współczesnej Anglii, w środowisku strażników obywatelskich. Żyjemy w popieprzonym świecie. Pedofile są wypuszczani z więzień i pozwala im się mieszkać koło szkół. Ten film porusza cały ten problem. Wiem, że to bardzo brudna strona naszego życia, ale też bardzo aktualna, bo w takim świecie żyjemy. – mówi Dyer.

Danny Dyer w filmie Football Factory 2004Danny Dyer w filmie Football Factory 2004

Dyer otrzymał ostatnio pochwały za swoje aktorstwo w horrorze/komedii Severance, w której wcielił się w rolę pracownika jednej z międzynarodowych organizacji wojskowych, którego, podczas weekendowego odpoczynku, atakują szukający zemsty żołnierze, którzy popadli w obłęd na wojnie.

W obrazie można zobaczyć scenę przemocy w przelatującym samolocie. Reżyser Chris Smith powiedział: Mówiono nam, że to się w USA nie sprzeda, z powodu tej sceny. Teraz mamy trzy kompanie, które walczą o prawa do filmu. Wszystkie mówią, że to ich ulubiona scena.

Danny Dyer to młody, angielski aktor, który jest znany z występów w Human Traffic, Meczu ostatniej szansy, czy Football Factory.

Nick Love urodził się w Londynie. W swojej krótkiej, jak na razie, karierze był reżyserem Football Factory, The Buisness i Goodbye Charlie Bright.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Ronaldinho

Zapowiada się ciekawy film :-)

Proszę czekać…