"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Internetowy serial braci Scott 0

Ridley Scott ogłosił, iż wspólnie ze swoim bratem Tonym i synem Lukiem nakręca internetowy serial o nazwie Purefold. Za produkcję odpowiedzialna będzie firma Ridley'a – RSA Films. W pierwszych zapowiedziach wiadomo, iż będzie to nieoficjalny prequel słynnego przeboju reżysera – Łowcy androidów. Fabuła bazować będzie na świecie stworzonym na potrzeby tego filmu.

Bracia Scott (Ridley i Tony)

W pierwszych informacjach na temat serialu Purefold wiadomo, iż każdy odcinek będzie trwał od 5 do 10 minut i będzie zawierał szereg odniesień do przeróżnych opowieści pisarza Phillipa K.Dicka. Cały projekt finansowany będzie przez product placement, który w poszczególnych odcinkach się pojawi. Co ciekawe fabuła będzie dotyczyła przeróżnych komentowanych wydarzeń na serwisach społecznościowych. I to właśnie widzowie poprzez komentarze będą mogli oceniać, które wątki chcą, aby filmowcy pokazywali a które należałoby zakończyć.

Akcja toczyć się będzie w roku 2011 i ma doprowadzić do zrozumienia widzów jak mogło dojść do wydarzeń znanych z filmu Łowcy Androidów. Jednak będzie to zrealizowane w bardzo dyskretny sposób, aby nie łamać praw autorskich. Przypominamy, iż Ridley Scott nie posiada praw autorskich zarówno do filmu jak i całej fabuły.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…