"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Więcej o Spider-Man 4 0

Coraz częściej sympatycy filmów z cyklu Spider-Man próbują zgadywać, czego będzie można się spodziewać po filmie Spider-Man 4, który na ekranach kin pojawi się 6 maja 2011 roku. W dniu wczorajszym gazeta New York Post postanowiła przeprowadzić wywiad z producentem Toddem Blackiem, aby dowiedzieć się więcej o planowanej produkcji.

Spider-Man 4 (2011)

Z tego wywiadu wiadomo przede wszystkim, iż w czwartej części na pewno pojawi się Kirsten Dunst. Zaznaczył przy tym, iż nie należy się spodziewać żadnego ślubu pomiędzy Mary Jane i Peterem Parkerem. Black potwierdził również, iż reżyserem tej produkcji będzie Sam Raimi, który dostanie dużo większą swobodę przy realizacji oraz będzie miał decydujący głos przy montażu.

Wiadomo również, iż fabuła dalej toczyć się będzie w Nowym Jorku oraz, że postać przeciwnika zrobi na widzach na pewno ogromne wrażenie. Producent nie chciał jednak zdradzić, kto jest rozpatrywany jako czarny charakter w tym obrazie. Wśród plotek, jakie pojawiają się jest mowa między innymi o Kingpinie, ale najprawdopodobniej ta postać nie pojawi się ze względu na to, iż nadal prawa do tej postaci należą do studia Fox.

Fanom Petera Parkera nie pozostaje więc nic innego jak czekać do 2011 roku.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…