Say hello to my little friend ;>

Nowy spot T4, a w nim Arnold 0

Na kilkanaście dni po światowej premierze Terminatora Ocalenie do sieci trafił zupełnie nowy spot promujący tenże film. Co w nim takiego specjalnego? To że zobaczymy w nim fragment sceny z udziałem Arnolda Schwarzeneggera. Niektórzy mówią, że tylko dla tego momentu warto udać się do kina na T4…

Arnold Schwarzenegger w spocie T4

W filmie Terminator Ocalenie, którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą wierzy Connor zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta (Sam Worthington), obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. To Connor musi dowiedzieć się, czy Marcus został przysłany z przyszłości czy jest uciekinierem z przeszłości. Podczas gdy Skynet przygotowuje się do ostatecznego starcia, Connor i Marcus wyruszają w podróż, która prowadzi ich do centrum operacyjnego Skynetu, w którym odkrywają przerażającą tajemnicę, jaka kryje się za możliwym unicestwieniem rodzaju ludzkiego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

filmu jeszcze nie widziałem, ale w Buttonie efekt ten był centralnym punktem filmu, tu odmłodzony Arnold pojawia się podobno na kilka chwil, stąd gorsze dopracowanie…wydaję mi się, że w jedynce Arnold miał trochę dłuższe włosy, niby bzdet, ale ważny przy tworzeniu iluzji…a sam klip jest tylko ostatnią deską ratunku dla producentów, których analitycy doszli do wniosku, że przyczyną klapy w USA jest brak Schwarzeneggera

Adam_Siennica

Nie zgodzę się – twarz razi sztucznością – mogli to lepiej dopracować, jak chociażby w Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona – dlatego jestem rozczarowany.

Ronaldinho

Efekt Arnolda jest świetny, nie podoba się, spróbuj zrobić lepszy :) Gdyby nikt nie wiedział przed premierą, że to CGI-Arnold, jestem pewien, że większość byłaby przekonana, że widziała w filmie Arniego.

Marcin_Moszyk

Ty to masz fajny gust względem mojego Oo

Adam_Siennica

Film mi się podobał i nawet bardzo, ale efekt Arnolda rozczarowujący jak dla mnie :(

Proszę czekać…