Reitman o Pogromcach Duchów 0

Ivan Reitman, którego Pogromcy Duchów, obie części, są klasykami, filmami kultowymi.

Ivan Reitman

Nie wiadomo jeszcze, kto wyreżyseruje trzecią część, ale na pewno Ivan Reitman będzie jej producentem i ostatnio wypowiadał się o projekcie. Trzeba przyznać, że jego poparcie dla sequela dają duży zastrzyk optymizmu dla widza, który modli się, aby nie był to "kolejny słaby sequel".

Patrząc na sequele, które nawet nie dostają błogosławieństwa twórców oryginałów (Terminator: Ocalenie), wiadomość o entuzjazmie Reitmana jest naprawdę pozytywna.

Najważniejsze jest to, abyśmy nie zawiedli tych wszystkich ludzi, którzy wzięli sobie to do serca. Czuję odpowiedzialność jako producent i reżyser poprzednich części, aby to zrobić wiernie i prawdziwie. Już ciężko było zrobić tamten sequel, ale sądzę, że teraz jest idealny czas na część trzecią. Ostatnio rozmawiałem ze studiem Columbia i rozpoczęliśmy tę podróż. Najważniejsze jest to, że scenariusz jest dobry. Myślę, że możemy znaleźć świetnych aktorów, którzy dołączą do grupy znanej z poprzednich filmów. Dzięki temu, efekt będzie wyjątkowy!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Ronaldinho 2009-06-07

"Pogromcy duchów" nie są filmem słabym, bo właśnie mają ten magnes, klimat, humor i fajne efekty. Po słowach Reitmana jest nadzieja na coś dobrego.

Czechu 2009-06-07

Oj coś czuję, że nieźle postawią na efekty specjalne, przez co zepsują cały klimat, mam nadzieję, że się mylę…

Adam Siennica 2009-06-07

Ja bardzo lubię Pogromców Duchów, ale obawy do sequela mam mega dużo :-/ Zobaczymy, oby wyszło :)
Podlinkowałem.

Piotr Biernacki 2009-06-07

Kręcić sequele czy remaki znanych, kultowych filmów, to naprawdę wielkie ryzyko. "Pogromcy duchów" mimo że jest filmem słabym, to jednak ma jakiś magnes, który przyciąga, ten specyficzny humor. I pewnie muzyka.

W artykule przydałyby się odnośniki.

Proszę czekać…