Seagal w The Expendables? 0

The Expendables, film akcji, który albo będzie niesamowitym hitem, albo… No cóż, nie chcę brać drugiej opcji pod rozwagę, bo patrząc na tę obsadę, to chyba niemożliwe, prawda?

Steven Seagal

Pamiętamy, że Kurt Russell i Jean Claude Van Damme odmówili udziału w projekcie, a teraz wyszło na jaw, że Steven Seagal, inna ikona kina akcji lat 90. również odmówiła udziału!

Nie chodzi tutaj ani o konflikt w terminarzach czy za mało czasu ekranowego – sprawa dotyczyła producenta, Aviego Lernera. Otóż Seagal i pan Lerner zrobili razem kilka filmów i najwyraźniej gwiazdor został "wyrolowany" przez producenta. Negatywne emocje sięgają zenitu pomiędzy panami i to była przyczyna, dla którego Seagal odmówił. Według źródła, nie chciał brać udziału w czymkolwiek, co przyniesie panu Lernerowi chociażby dolara. Nie pomogła nawet przyjaźń jaka jest pomiędzy Seagelem a Stallone, a szkoda… To byłoby coś, zobaczyć wszystkie ikony kina akcji, które pamiętamy i do których często wracamy razem na ekranie, nawet przez tę chwilę…

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, Brittany Murphy, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger.

Ponadto potwierdzono, że epizodyczną rolę zagra Bruce Willis!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…