http://vimeo.com/mironkundzicz

Co dalej z Supermanem? 0

Prezes Warner Bros. Pictures, Alan Horn, wypowiedział się ostatnio na temat zysków filmu Superman: Powrót i planowanej kontynuacji tego obrazu.

Horn liczy na to, że zyski z boxoffice’u na całym świecie osiągną 400 millionów dolarów, a więc więcej niż zeszłoroczny hit, Batman – Początek. Superman: Powrót zarobił na razie 100 milionów mniej niż oczekiwano.

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006

Zawsze myślałem, że to będzie bardzo kasowy film i sądzę, że powinien zarobić na całym świecie 500 milionów dolarów. Powinno w nim być trochę więcej akcji, żeby zachęcić młodą widownię. – mówi Horn. Planujemy już oczywiście następną część na rok 2009. Chcemy tylko zmienić trochę licencję na postać Supermana.

Horn mówił też jak rozczarowujący był dla Warner Bros. ten rok. Chodzi tu głównie o filmy Posejdon, Kobieta w błękitnej wodzie, Po rozum do mrówek, Superman: Powrót, czy ATL i straty, jakie studio poniosło na produkcji tych obrazów. Wydaje się jednak, że wytwórnia zajmie się produkcją sequelu Supermen Powrót. Pozostaje tylko pytanie, czy ich partner, który finansował 50% obrazu, Legendary Pictures, będzie chciał to zrobić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Mort_Rainey

I oni jeszcze narzekają??Superman to stasznie g**noa posejdon był dramtaycznie nudny i głupi…dobrze im tak…żeby superman był klapą.Wtedy może 2 nie zrobią

Proszę czekać…