Będzie Piła VIII ? 0

Tobin Bell, w wywiadzie potwierdza, że powstaną kolejne części Piły, jeżeli tylko będzie takie zainteresowanie filmem jak dotychczas, a widzowie nie znudzą się przychodzeniem na kolejny seans do kina. Podobno saga ma trwać aż do VIII części. W tym momencie prowadzone są rozmowy dotyczące już VII z kolei produkcji, a przypomnijmy, że światowa premiera części VI, odbędzie się 22 października tego roku.

Tobin BellTobin Bell

Filmowy John Kramer, w jednym z wywiadów powiedział:

Cieszę się na kolejną możliwość uzupełnienia "układanki, widzowie nie widzieli jeszcze wszystkich ważnych jej części.

Kiedy powstaną następne części jeszcze nie wiadomo, ale znając szybkość twórców, fani nie będą musieli długo czekać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Ronaldinho 2009-06-12

Nie denerwuje się, a może i denerwuje, bo wnerwia mnie fakt powtarzania tych samych frazesów przy każdej możliwej okazji do tekstu odnoszącego się do "Piły".

Flames23 2009-06-09

Nie denerwuj się tak:-), obejrzę coś innego. Pierwsze 2 części były ok, potem to już tylko nuda i powielanie schematu, ale to tylko moje opinia i masz prawo się z tym nie zgodzić.

Będzie z Ciebie niezły ekonomista. :-)

Quagmire 2009-06-08

dokładnie, nie wiem czemu zawsze jest jęczenie na remaki, sequele itp kto chce ten ogląda, niech sobie kręcą i 15 części, ciekawe co by było gdyby internet był powszechny w czasach oryginalnej serii o Jasonie z Crystal Lake…

Ronaldinho 2009-06-08

Nie oglądaj, nikt ci nie karze. Nikt cię na siłę nie zaciągnie do kina, a nikt ci pod przymusem nie karze kupić DVD, a tym bardziej nikt nie będzie ci kazał oglądać DVDripa. Więc dlaczego to dla ciebie nudne, skoro nie będziesz miał przymusu obejrzenia. Możesz najnormalniej w świeci zamiast tego obejrzeć coś innego.
"Piła" to prosta zasada rynku. Jest popyt -→ jest podaż.

BBi 2009-06-08

Nie powstała jeszcze 6 część a oni mówią o 8.

Proszę czekać…