Powraca Ferdynand Kiepski!

Jak podaje Gazeta Wyborcza „Świat według Kiepskich” powraca na antenę Polsatu. Emisja premierowego odcinka ma się odbyć 6 września o godzinie 20.15.

W nowej serii obsada nie zmieni się, poza postacią Babci. Kiedy powstawały zdjęcia (około roku temu) Krystyna Feldman miała inne zobowiązania zawodowe i nie mogła pojawić się na planie.

Boczek w nowych Kiepskich /kiepscy.plBoczek w nowych Kiepskich /kiepscy.pl

Pierwszy odcinek opowiadał będzie o przeżyciach Boczka (Dariusz Gnatowski) z powodu tego, że nie miał nigdy dziewczyny. Sąsiad Kiepskich szaleje, zagraża dla innych. Sąsiedztwo postanawia mu pomóc, by mógł się ocknąć i spełnić się jako mężczyzna. Odcinek zatytułowany jest „Zły Boczek”. Serial powrócił po otrzymaniu licznych próśb od widzów o wznowienie serialu. Serial był bardzo popularny, bił rekordy popularność w Polsacie, a w TV4 miał większą oglądalność niż ostatnia transmisja z wyścigu Kubicy. Stacja przygotowała ponad 40 nowych odcinków, które emitowane będą w każdą środę o 20.15.

Serial nie zmieni formy. Nadal będzie opowiadał zabawne perypetie rodziny Kiepskich i ich wszystkich sąsiadów. Postacie także nie zmienią usposobienia charakteru, Walduś jak był głupi, tak i zostanie. Serial nadal będzie miał na celu pokazanie kawałka nas, czyli narodu polskiego, choć w lekko naciągniętej formie


m.
widoczny tu i tam. hasam.