Bękarty wojny muszą być hitem 0

Firma Weinstein Company, która jest producentem filmu Bękarty wojny, ogłosiła, że bardzo potrzebuje dużego sukcesu ich najnowszego obrazu. Studio zatrudniło eksperta od finansów, który ma załatać dziurę jaka powstała głównie przez światowy kryzys. I ostanio mimo dużego sukcesu filmów Lektor oraz Vicky Cristina Barcelona, nie udało się zbyt dużo zyskać, ponieważ Oskar nie niesie za sobą żadnej nagrody pieniężnej.

Z braku wystarczających pieniędzy studio nie może promować filmu tak jakby chciało, dlatego każdy dolar zysku się liczy. Obecnie Weinsteins jest w trakcie rozmów z Universal, który zajmuję się dystrybucją filmu na międzynarodowe rynki, o sposobach promowania filmu.

kadr z filmu Bękarty wojnykadr z filmu Bękarty wojny

Studio już ogłosiło opóźnienia w premierach swoich kolejnych produkcji min. All Good Things. A można się domyślać z premiery Bękartów w Cannes, że film może nie być dużym hitem. Czy to znaczy, że kolejne studio zbankrutuje?

Przypomnijmy, treść filmu:
Świat opanowała II Wojna Światowa. Grupa żydowsko-amerykańskich żołnierzy znanych jako "Bękarci", sieje zgrozę w szeregach wojsk Trzeciej Rzeszy. Zgodnie z rozkazami mają mordować wroga w najbardziej bestialski sposób jaki tylko będzie możliwy. "Bękarci" pod dowództwem porucznika Aldo Raine’a stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez oficera SS – Hansa Landa.

Reżyserem jest Quentin Tarantino, a w rola głównych wystąpią Brad Pitt, Diane Kruger oraz Eli Roth.

Polska premiera planowana jest na 11 września

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…