Say hello to my little friend ;>

Piękny plakat animowanego 9 0

Pojawił się piękny plakat do animowanego filmu 9, którego producentem jest Tim Burton (Sweeney Todd). Obraz powstaje na podstawie krótkiej animacji Shane Acker, który podjął się również realizacji wersji pełnometrażowej. Acker to były artystya z firmy WETA, jednej z najlepszych firm zajmujących się animacją komputerową.

Fragment plakatu 9

Muzykę napisał Danny Elfman (Chicago), a wraz z Burtonem produkcją zajął się Timur Bekmambetov (Wanted – Ścigani).

999 - Rosyjski plakat9 - Rosyjski plakat

Historia rozpoczyna się wraz z ożyciem 9 (Elijah Wood) który, odnajduje się w postapokaliptycznym świecie. Nie ma już ludzi. Pzypadkiem odkrywa małą społeczność istot takich jak on, które próbują schronić się przed maszynami pragnącymi ich zagłady. Poza tym, że jest nowy w grupie, 9 przekonuje innych, że chowanie się nie jest wyjściem. Muszą przejść do ataku, jeśli chcą przetrwać i muszą odkryć, dlaczego maszyny chcą ich zniszczyć. Niebawem odkrywają, że przyszłość cywilizacji będzie od nich zależeć.

Grupa tytułowej postaci składa się z: 1 (Christopher Plummer) – dominującego weterana wojny, 2 (Martin Landau) – wiekowego wynalazcy, 5 (John C. Reilly) – mechanika, 6 (Crispin Glover) – wizjonera i artysty oraz 7 (Jennifer Connelly) – dzielnej wojowniczki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Madlen312

Również się zgadzam plakat robi wrażenie :) W końcu czego się dotknie Burton staje się złotem :) Szkoda że tym razem nie ma w obsadzie Deppa stałego przyjaciela Burtona

Flames23

Dokładnie, to chciałem powiedzieć:-)

fantasta

Świetny plakat. Nie mogę się doczekać filmu; krótkometrażówka robi wrażenie, ciekawe jak będzie w wersji dłuższej…

Proszę czekać…