Węże w samolocie na szczycie 0

Debiutujący dreszczowiec Snakes On A Plane trafił w miniony weekend na szczyt amerykańskiego box office, zarabiając ponad 15 milionów dolarów. W obrazie Davida R. Ellisa odgrywający główną rolę Samuel L. Jackson wciela się w agenta FBI, który przewozi samolotem świadka w procesie przeciwko mafii. Okazuje się jednak, że na pokładzie czeka na nich kilkaset śmiertelnie groźnych węży. Do polskich kin film wejdzie 20 października. Na drugim miejscu zestawienia z dochodem 14 milionów dolarów znalazł się ubiegłotygodniowy lider – przebywająca od trzech tygodni w rankingu komedia Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby.

Kadr z filmu The Snakes on a Plane 2006Kadr z filmu The Snakes on a Plane 2006

Trzecią lokatę utrzymał obraz World Trade Center z zyskiem przeszło 10 milionów dolarów. Tuż za nim z porównywalnym dochodem uplasował się kolejny debiutant – komedia Przyjęty, której głównym bohaterem jest nastolatek starający się przechytrzyć rodziców. Z drugiej pozycji na piatą spadł film Step Up – taniec zmysłów.

Trzecia nowość w pierwszej dziesiątce box office to Material Girls z udziałem Hilary i Haylie Duff. Obraz zarobił przeszło 4 miliony dolarów i uplasował się na 9. miejscu. Na jego polską premierę będziemy musieli zaczekać do końca grudnia.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Mort_Rainey

Co oni jeszcze wymyślą aby tempi amerykanie poszli do kina…płakac sie chce…

maszor

dla mnie ten pomysł jest tak idiotyczny że po prostu nie mogę się doczekac aż film wejdzie do kin:) kojarzy mi się to ze starym amerykańskim kinem o wielkich tarantulach i tandetnych sensacyjkach. mam nadzieję że film będzie szmirą i będę się na nim świetnie bawił w kinie. niech tylko nie będzie poważny, patetyczny i do d**y.

Ronaldinho

Wcześniej wyszedł film "Snakes on a Train" :D

opatrznik

Węże w samolocie? Pierwsze wrażenie było bardzo dziwne.. :)

Ronaldinho

"Snakes on a Plane" – ciekawy film się zapowiada, chyba się wybiore do kina w październiku.

Proszę czekać…