Say hello to my little friend ;>

Zwiastun Shutter Island! 0

Studio Paramount zaprezentowało pierwszy zwiastun do Shutter Island w reżyserii Martina Scorsese. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Ben Kingsley, Emily Mortimer, Michelle Williams, Max von Sydow oraz Jackie Earle Haley.
Polska premiera odbędzie się 2 października.

Shutter Island

Film oparto na powieści Dennisa Lehane'a (Gdzie jesteś Amando?), a scenariusz napisał Laeta Kalogridis (Aleksander).

Zobacz w HD 480p

Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Ronaldinho

Klimat, klimat, klimat – przypomina tak trochę "Lśnienie". Obowiązkowo muszę zobaczyć.
Lepiej nie przeczytać, żeby być zaskoczonym przebiegiem wydarzeń :) Choć po trailerze można się sporo domyśleć.

grochu

Niesamowite są kolory w tym filmie. Więzienie, które powinno być brudne, szare i nieprzyjemne tutaj pokazane jest niemal bajkowo. Soczysta trawa, drzewa. Widzieliście dach budynku?

nathalie

Omg xD Ja już po samym zwiastunie jestem przerażona.. Zapowiada się świetnie :) Mam tylko nadzieję, że nie okaże się jak to często bywa, że zwiastun wspaniały a film już nie bardzo.

Adam_Siennica

Jakoś mnie nie powalił ten zwiastun – taki sobie, ale może to lepiej…

Michal_Dajer

Zwiastun bardzo fajny, zapowiada się świetny film. Polecam szczególnie przeczytać książkę. Klimat był niesamowity więc miejmy nadzieje, że podobnie będzie w filmie.

Proszę czekać…