http://vimeo.com/mironkundzicz

Brzydki Wayans 0

Marlon Wayans będzie producentem i gwiazdą filmu Pretty Ugly. Produkuje DreamWorks.

Film opowiada historię przystojnego i lubiącego wygodne życie, bogatego biznesmena, który budzi się pewnego dnia brzydki. Wszystko to z powodu klątwy, która została na niego rzucona. Musi teraz dostrzec swoje wewnętrzne piękno, aby uratować swoich znajomych i zdobyć serce ukochanej kobiety.

Marlon Wayans / eur.i1.yimg.comMarlon Wayans / eur.i1.yimg.com

Projekt pierwotnie miał produkować DreamWorks, potem przeszedł on do Walt Disney Pictures, by ostatecznie powrócić do DreamWorks.

Ostatni film braci Wayans, Little Man, na otwarciu zarobił ponad 20 milionów dolarów. W 2004 roku bracia wystąpili całkowicie zmienieni przez charakteryzację, w komedii Agenci bardzo specjalni, dla Sony Pictures, która zarobiła na świecie ponad 100 milionów dolarów.

Poza tym Marlon i Shawn napisali, wyreżyserowali, oraz podłożyli głosy do serialu animowanego dla Nickelodeon. Projekt nosi tytuł Thugaboo i opowiada o mękach i cierpieniach dziewiątki dzieci z centrum miasta. Pierwszy odcinek będzie miał premierę, na antenie Nickelodeon, 11 września, a całość na DVD ma się ukazać 29 września.

Bracia Wayans są znani z pierwszej i drugiej część Strasznego filmu, który był ich pomysłem. Napisali do niego scenariusz, oraz zagrali jedne z głównych ról. Razem wystąpili jeszcze w Agenci bardzo specjalni, Little Man, Chłopaki z sąsiedztwa i Dorwę cię krwiopijco. Oprócz tego Shawn zagrał w Młodej krwi, a Marlon w Ladykillers, czyli zabójczy kwintet, Lochach i smokach, Requiem dla snu, czy Nad obręczą. Film Agenci bardzo specjalni, był nominowany do Złotej Maliny, w kategorii Najgorszy Scenariusz, a Marlon w kategorii Najgorszy Aktor.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Est

Nie "Chłopaki z sąsiedztwa" (Boyz N the Hood) a "Chłopaczki z sąsiedztwa" (Don’t be a menace…). http://fdb.pl/f5735,ChÅ‚opaczki,z,sÄ…siedztwa,(1996).html

majron

wiesz o samym filmie wiadomo na razie tyle :P wiec musialem cos dopisac :P

opatrznik

W tym newsie bardziej przekonywujące są ich dokonania niż ta zapowiedz filmu.. :)

Proszę czekać…