Terminator: Ocalenie Machinima Series! 0

Powstał serial pod tytułem Terminator: Salvation Machinima Series. Producentami serialu są ludzie z Halcyon Games i jest on tworzony animacją, jaką była robiona gra na podstawie kinowego hitu.

Terminator: Salvation Machinima Series

Co nam oferuje serial?

Skupia się on na postaci Blair Williams (w filmie grała ją Moon Bloodgood), która poznaje Laza, hakera, któremu udalo się "zhakować" niektóre maszyny Skynetu. Akcja dzieje się przed wydarzeniami Terminatora 4.

Ma być to sześć widowiskowych odcinków prezentujących wybuchową akcję, jakiej nie widzieliśmy w kinie. Patrząc na zapowiedzi tychże odcinków, można wierzyć producentom. Osobiście w samych zapowiedziach zobaczyłem klimat i akcje, których w kinie nie widziałem, a czego mi bardzo brakowało. Z każdego odcinka na odcinek napięcie ma rosnąć, a widowisko zwiększać rozmach aż do wielkiego finału.

Na razie serial można zakupić poprzez iTunes, ale producenci zapowiadają, że będzie także dostępny na DVD. Nie wiadomo, czy będzie wydany razem z filmem Terminator: Ocalenie, czy osobno. Trzeba czekać na dalsze informacje.

Zapraszam do obejrzenia!

Źrodło: Scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

martiina 2009-12-17

nie przesadzajcie, to nie jeszcze takie gó…, zależy co kto lubi, ja zawsze lubiłam terminatora, i chętnie obejrzę to na dvd, widziałam to w ofercie one-step, jak zamówię teraz to może jeszcze na święta mi kurier przywiezie, naprawdę uważam, że to zejafajna seria terminatora :-)

martiina 2009-12-16

oo przerazajace (hahaha) zamowilam z onestep i newsweeka z poniedzialku, w zasadzie mialam kupic jak co roku jakis fajny gadzet dla chlopaka na swieta, ale ogloeszenie kupna smsem zmusilo mnie do zupelnej zmiany! polecam

Adam Siennica 2009-06-13

Animacja może nie jest rewelacyjna – w końcu użyto tej z gry, ale moim zdaniem wygląda fajnie. Akcje są ciekawe i dynamiczne – czegoś takiego mi brakowało w kinie. Jak wyjdzie, to na pewno obejrzę :P

Czechu 2009-06-13

Coś mi się wydaje, że ciągną jak mogą z premiery filmu. Albo teraz albo nigdy, wyszła premiera więc chcą jak najwięcej skasować na popularności filmu.

Artur 2009-06-12

Heh.. jak chcą zarobić to mogli by się bardziej postarać. Machinima to chyba bardziej dziedzina dla amatorów a nie dla oficjalnych wydawnictw.

Proszę czekać…