Terminator: Ocalenie Machinima Series!

Terminator: Salvation Machinima Series

Powstał serial pod tytułem Terminator: Salvation Machinima Series. Producentami serialu są ludzie z Halcyon Games i jest on tworzony animacją, jaką była robiona gra na podstawie kinowego hitu.

Co nam oferuje serial?

Skupia się on na postaci Blair Williams (w filmie grała ją Moon Bloodgood), która poznaje Laza, hakera, któremu udalo się "zhakować" niektóre maszyny Skynetu. Akcja dzieje się przed wydarzeniami Terminatora 4.

Ma być to sześć widowiskowych odcinków prezentujących wybuchową akcję, jakiej nie widzieliśmy w kinie. Patrząc na zapowiedzi tychże odcinków, można wierzyć producentom. Osobiście w samych zapowiedziach zobaczyłem klimat i akcje, których w kinie nie widziałem, a czego mi bardzo brakowało. Z każdego odcinka na odcinek napięcie ma rosnąć, a widowisko zwiększać rozmach aż do wielkiego finału.

Na razie serial można zakupić poprzez iTunes, ale producenci zapowiadają, że będzie także dostępny na DVD. Nie wiadomo, czy będzie wydany razem z filmem Terminator: Ocalenie, czy osobno. Trzeba czekać na dalsze informacje.

Zapraszam do obejrzenia!

Źrodło: Scifiwire.com