Zapowiedzi programowe kanału E! 0

Denise Richards: Its Complicated – Gorzkie życie Denise Richards

Kendra Wilkinson

Premiera – Niedziela 12 Lipca, 22.00

W tym sezonie, Denise przeprowadza się do Hidden Hills, by mieć bliżej rodzinę oraz pracę. Teraz kiedy córeczki, Sami i Lola są troszkę starsze, Denise łatwiej jest powrócić do aktorstwa. Jak się jednak okaże, zmiana zamieszkania wcale nie ułatwi zmagań w łączeniu kariery, życia prywatnego oraz odpowiedzialności związanych z bycia samotną mamą.

Kendra – Nowe odcinki!

Premiera w niedzielę 21 czerwca o 22.30

E! Entertainment przedstawia nowe półgodzinne show Kendra, które wywodzi się ze zwariowanego show “Dziewczyny z Rezydencji Playboya”, w którym występowała ulubienica fanów Kendra Wilkinson. Jasnowłosa sexbomba próbuje po raz pierwszy odnaleźć się w normalnym i codziennym życiu, po tym jak opuściła luksusowy i wygodny świat, jakim było życie w rezydencji legendarnego Playboya. Świeżo zaręczona z amerykańskim piłkarzem Hankiem Baskett, Kendra stara się znaleźć równowagę pomiędzy planowaniem ślubu, nowymi domowymi obowiązkami, a zabawą jaką miała w beztroskim dotąd życiu.

Keeping Up with the Kardashians (Rodzina Kardashians) – Koniec serii!

Niedziele o 22.00

Zabawne reality show na antenie E!, w którym występuje najgorętsza bywalczyni salonów Kim Kardashian i jej rodzina. Czarujące siostry powracają czarując, bawiąc i robiąc chaos we wszystkich nowych odcinkach… Stała bywalczyni Hollywoodzkiej sceny rozrywkowej, najlepsza koleżanka Paris Hilton i królowa amerykańskich tabloidów – Kim Kardashian wraca na ekrany w trzecim sezonie kultowego reality show Rodzina „Kardashian”. Show pokazuje widzom jeszcze więcej zwariowanych wybryków dziewczyn, które wywołują chaos w rodzinie. Ta nowoczesna rodzina, prowadzona przez porywczą mamę – Kris i powściągliwą olimpijską ikonę – Bruce’a Jenner’a, robi wiele zamieszania i przechodzi przez małe dramaty, ale zawsze dostarcza uśmiechu. Wewnątrz to normalna rodzina, wspierająca i kochająca się nawzajem.

E! True Hollywood Story (THS) – (E! Prawdziwa historia Hollywood)

Niedziele o 20.00

Nominowana do nagród Emmy®- E! Prawdziwa historia Hollywood to seria jedno- i dwugodzinnych filmów dokumentalnych ukazujących życie niektórych najbardziej znanych ludzi, najbardziej znane miejsca
i imprezy. Wykorzystując nieporównywalny z innymi dostęp E! do przemysłu rozrywkowego, program ukazuje prawdziwe, wewnętrzne spojrzenie na Hollywood, analizując za każdym razem pod mikroskopem machinę produkującą gwiazdy.

THS 10 Największych Kiedykolwiek Opowiedzianych Historii

Niedziela, 12 Lipca o 20.00

500 odcinek Prawdziwych Historii Hollywood to specjalne dwugodzinne show, powracające do setek najbardziej fascynujących odcinków tej serii. Nowe wywiady, sprawdzą jak zmieniło się życie występujących w nich już jakiś czas temu bohaterów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Iqqa 2009-06-13

Cóż, "Dziewczyny z Rezydencji Playboya" trudno będzie zastąpić ;) Te 5 sezonów przyjemnie się oglądało ;) Kendra będzie swoistym spin-offem ;) Co ciekawe, także Bridget miała swój program po opuszczeniu rezydencji – "Bridget’s Sexiest Beaches".
Za to Holly wylądowała w ósmej edycji "Dancing with The Stars".

Proszę czekać…