Say hello to my little friend ;>

Nolan dostał 200 mln na Inception 0

Mroczny Rycerz dostał 185 milionów budżetu, i było to dużo. Wczoraj pojawił się artykuł na Calgary Sun, według którego najnowszy film Christophera NolanaInception będzie miał budżet sięgający 200 milionów dolarów. Pojawiła się też informacja, że zdjęcia wystartują jeszcze w tym roku, ‘gdzieś w Kanadzie’. Ekipa ma łącznie pracować w pięciu różnych krajach.

Christopher Nolan

Odnośnie fabuły wiemy jedynie, że będzie to ‘współczesny film sci-fi pełny akcji dziejący się w architekturze umysłu’. Cokolwiek to znacz?

Do obsady dołączyli już: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Cillian Murphy, Joseph Gordon-Levitt, Michael Caine i Ellen Page.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2009-06-16

Teraz Nolan mógłby wybrać nawet ekranizację Tetrisa i żaden producent mu nie podskoczy. Obsada raczej nie jest tak bardzo droga, zaskoczyło mnie, że Nolan nie wziął się za coś skromniejszego między batmanami, tak jak było w przypadku Prestiżu

Ronaldinho 2009-06-16

Obsada gwarantuje duży zysk i dobry poziom, ale też pewnie zeżre dość dużą część budżetu. Ciekawi mnie ten projekt, raz, że film Nolana, a dwa jest to sci-fi z ogromnym budżetem, co rzadko się zdarza w przypadku projektu, który nie jest sequelem, adaptacją książki… Co jest pewnym ryzykiem, bo film trzeba będzie również mocno zareklamować.

Proszę czekać…