Fringe i Dollhouse powracają 0

Stacja FOX ogłosiła dziś dokładnie, kiedy na ekrany telewizorów powrócą seriale Fringe: Na granicy światów oraz Dollhouse.

Logo stacji FOX

Pierwszy serial opowiada o agentce FBI, Olivii Dunham, która w swych śledztwach stawia czoła niewyjaśnionym sprawom. W ich rozwiązaniu pomaga jej genialny dr Walter Bishop oraz jego inteligentny syn.

Emisja drugiego sezonu Fringe: Na granicy światów rozpocznie się 17. września. Widzowie w Stanach Zjednoczonych, serial oglądać będą mogli w czwartki o godzinie 21. Tym samym Fringe: Na granicy światów wyświetlany będzie po nowych odcinkach serialu Kości.

Dollhouse natomiast opowiada historię pewnej grupy niezwykłych osób, tzw. lalek, które zatrudnia się do wykonywania najrózniejszych zadań, po czym kasuje się ich pamięć. Główna bohaterka serialu, Echo, zaczyna jednak w pewnym momencie odzyskiwać swe wspomnienia… Drugi sezon Dollhouse zadebiutuje dzień po Fringe: Na granicy światów, a zatem 18. września, o godzinie 21.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Elros

Super, dwa moje nowe seriale, za to ulubione. Oba seriale jak na razie nie miały tendencji spadkowej, zobaczymy jak to będzie po nieco dłuższej przerwie..

Proszę czekać…