Bryan Fuller mówi o Herosach 0

!!! DALSZY CIĄG WIADOMOŚCI MOŻE ZDRADZAĆ ELEMENTY FABUŁY SERIALU !!!

Obsada Herosów

Bryan Fuller wierzy, że widzowie dostrzegą w czwartym sezonie Herosów zupełnie nowego ducha. Uważa, że zmianę dostrzec będzie można już w kolejnym, piątym już, rozdziale serialu, który zatytuowano "Odkupienie" (Volume Five: Redemption).

Jak powiedział Fuller serwisowi SCI FI Wire w:

Wszyscy zaczęli się udzielać w pracach nad serialem. Wracamy do podstaw u wszystkich naszych bohaterów.

Pod koniec sezonu trzeciego, Nathan Petrelli (Adrian Pasdar) zginął, a Sylar (Zachary Quinto) pozostał w jego ciele, przekonany o tym, że sam w istocie jest Nathanem. Ostatnie chwile poprzedniego sezonu sugerowały, że ta sytuacja może efektować kilkoma problemami w ciągu dalszym serialu.

Ta sytuacja okaże się interesująca dla bardzo wielu bohaterów. Mnie tylko cieszy możliwość powrotu do podstaw, do rzeczywistego świata i problemów, jakie napotka Noah Bennet przy próbach odtworzenia Firmy. Jednocześnie będzie musiał zmagać się z rozwodem oraz próbami ocalenia swej rodziny.

Z każdym elementem fabuły, który wymyślimy dla jakiegoś bohatera, nieodwracalnie łączy się jeszcze więcej wątków emocjonalnych i wewnętrznych. To czyni fabułę bardziej skomplikowaną, bo wszystkie te wątki emocjonalne wpływają na to, co bohaterowie czynią. Podoba mi się ta równowaga rzeczywistości emocjonalnej i zewnętrznej, którą będziemy przedstawiać w tym sezonie.

W kolejnym sezonie powróci oryginalna obsada.

Uwielbiamy naszą obsadę. I właśnie o to chodzi. Musimy znaleźć dla każdego lepszy użytek.

Do serialu zawitają jednak również nowe postacie. Fuller, który odszedł po pierwszym sezonie, aby tworzyć serial Gdzie pachną stokrotki, nie przekreśla tych sezonów, przy których nie pracował.

W każdym rozdziale bohaterowie byli solidni i prawdziwi. Każdy ma trochę inny styl i to mi się podoba. Serial przez sezony dorastał, w bardzo dobry sposób. Ewoluował, a w ostatnich rozdziałach było naprawdę sporo dobrego. Myślę, że chociaż przeszli bardzo wielę, to teraz skupimy się na tym, by powrócić do ich początków i ukazać ich znów w tym otoczeniu.

Na jesieni, Herosi zadebiutują w poniedziałki o godzinie 20. Wygląda na to, że powstanie 19 odcinków nowego sezonu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

piwo_war

Dobrze, że powstaną nowe sezony. Co prawda ostatnie 2 rozdziały trochę obniżyły poziom, ale mam nadzieję, że w następnych odcinkach to się naprawi.
Fajnie by było gdyby odtworzono Firmę, ale to już nie będzie to samo. Nie wiem co oni mają na myśli mówiąc ciągle o wracaniu do podstaw i początków bohaterów. Mam nadzieję, że przywrócą wszystkim pierwotne moce, bo nie podoba mi się teraz zdolność Petera – to czyni go gorszym niż był wcześniej, albo problemy z mocą Hiro.

Proszę czekać…