Cyfra+ razem z Owsiakiem 0

Jerzy Owsiak, którego program od 28 czerwca przestanie być nadawany na platformie N, podjął współpracę z innym cyfrowym nadawcą Cyfrą +. Program Owsiak TV, pojawi się na stacji ZigZap, co jak mówią właściciele, ma powiększyć widownie kanału o kolejne grupy wiekowe. Szczególnie młodzież powyżej 14 roku życia interesującą się muzyką, sportami ekstremalnymi, podróżami, jest otwarta na świat i problemy innych.

Owsiak TVOwsiak TV

Program będzie pojawiał się od poniedziałku do piątku, i obejmie takie programy jak "Kim jestem", "Off-Road", "Ratujemy i uczymy ratować", "Muza z oklaskami" oraz "Złoty Bączek".

Prezes Cyfry + Bertrand Le Guern, na temat współpracy wyraził się tak:

Widzimy w podejmowanej współpracy bardzo duży potencjał, głównie ze względów społecznych i edukacyjnych. Inicjatywy Jurka Owsiaka, w tym Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czy Przystanek Woodstock na trwałe wpisały się już w kalendarz ważnych wydarzeń

Natomiast Jerzy Owsiak oświadczył, że:

Rozpoczęcie współpracy z CANAL+ traktuję jako ogromne wyzwanie i zupełnie nowy etap w mojej pracy producenta telewizyjnego. Nowy partner daje mi możliwość zaprezentowania tego, co dzieje się wokół Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czyli ogromnej twórczej aktywności młodych Polaków, dużo szerszej liczbie widzów. Dlatego z całym, nielicznym, ale doświadczonym i niezwykle efektywnym zespołem produkcyjnym O.TV, zabieramy się mocno do pracy i mamy nadzieję, że jej efekty już niedługo zobaczycie Państwo na ekranach telewizorów. Serdecznie już dziś zapraszam

Jerzy OwsiakJerzy Owsiak

Jak informuję sama Cyfra + oprócz produkcji programów dla kanału ZigZap, współpraca dotyczyć będzie również partnerstwa w organizowanych wydarzeniach. Pierwszym z nich jest Festiwal Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 31 lipca – 2 sierpnia br. w Kostrzynie. Jego partnerami są platforma CYFRA+ oraz stacja CANAL+, na antenie której znajdą się relacje z tego kultowego muzycznego wydarzenia.

Przystanek WoodstockPrzystanek Woodstock

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…