Say hello to my little friend ;>

I co z tym trzecim Batmanem? 0

Zapewne wielu z Was zastanawiało się, czy kolejny film o losach Batmana powstanie. Wciąż ciężko o tym mówić, ale już znamy mniej więcej postawę jaką przyjął Christopher Nolan, reżyser Początku i Mrocznego Rycerza. Śmierć Heatha Ledgera odbiła się tak szerokim echem w filmowym świecie, że tak szybka realizacja kolejnego filmu, zwłaszcza jeżeli powróciłaby postać Jokera, wydaje się niestosowna i mogłaby wzbudzić wiele negatywnych opinii.

Christopher Nolan

Prawdopodobnie podobną myślą kieruje się Christopher Nolan, który kategorycznie wstrzymuje się od trzeciego Batmana, i nie zamierza podpisać kontraktu na realizację filmu. Śmiało można powiedzieć, że reżyser może obawiać się tego, że obraz po prostu poniesie swojego rodzaju klęskę. Wyobrażacie sobie, żeby kiedykolwiek jakiś Batman powtórzył sukces Mrocznego Rycerza? Raczej nie, i większość kolejnych ‘batmanów’ pozostanie w cieniu Ledgera.

Kadr z filmu Mroczny RycerzKadr z filmu Mroczny Rycerz

Niestety Warner Brothers planuje trzymać się planów, które zostały ustalone jeszcze w rozmowach z Heathem. Aktor w kolejnym widowisku miał ponownie spotkać się z podstępnym ‘Dwie Twarze’, którego zagrał Aaron Eckhart. Czy to oznacza, że studio WB zamierza do roli Jokera zwerbować kolejnego aktora? Pojawiły się nawet pogłosy, że Heatha mógłby zastąpić Johnny Depp lub Paul Bettany.

Według naszego wiarygodnego źródła, strony Batman-On-Film Christopher Nolan ma wciąż możliwość nakręcenia kilku innych filmów o ‘nietoperzu’. Na magazynach wciąż zalegają takie tytuły jak Batman Vs. Superman czy Batman: Year One.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

walek07

Ja proponuję Deppa jako Człowieka Zagadkę. Bo:
1) Genialny aktor, jestem pewien, że stworzyłby genialną kreację… NA POZIOMIE LEDGERA.
2)Zagadka jest podobny do Jokera. Ze swym chorym poczuciem humoru jest jednocześnie genialnym człowiekiem, a z drugiej strony psychopatą. Łotr idealny.
3)Można zostawić w spokoju legendę Jokera-Ledgera…
mam taki pomysł na trójkę:
"The Batman" , "Batman: Domino zbrodni" lub "Batman: Więzień zemsty"
Trwają przygotowania do procesu Jokera. Jest on przetrzymywany w zakładzie dla psychicznie chorych, Arkham. W czasie drogi na proces Człowiek Zagadka zabija Jokera publicznie i ucieka. Obiecuje pozbyć się też Batmana. Dzięki tym czynom zjednuje sobie opinię publiczną. Wielu ludzi wręcz kibicuje złu…
Znajoma Jokera, zakochana w nim Harleen Quinn chce się zemścić na Zagadce, ale jednocześnie przejmuje dowodzenia nad ludźmi Jokera i rozpoczyna się walka gangów w Gotham. Potyczka pomiędzy dwoma psychopatami.
Pomiędzy nimi staje Batman. Musi pozbyć się łotrów z miasta.
Czy sprzymierzy się z którymś? W końcu wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.
jak się wam podoba? :) z chęcią napisałbym scenariusz do 3 ;D

Ronaldinho

Ta, widziałem to wcześniej jak i drugą część tego filmu, dobitnie ukazują, że sam pomysł realizacji czegoś takiego w trybie niekomediowo-parodiowym jest niemożliwy.

HeRr

Już powstał Dark Knight vs. Superman ;)
http://www.youtube.com/watch?v=JpP840kMaLY

Ronaldinho

Jeśli Batman jako kontynuacja The Dark Knight to tylko z Christopherem Nolanem na czele, żeby zrobić trylogię z jedną wizją, żeby trzecia część nie była ochłapkiem dorobionym, aby zyskać na fali popularności. Jeżeli chciano by innego reżysera zatrudnić, mogłoby się to skończyć tak jak Batmany po Burtonie.
Jaki jest sens robienia "Year One", skoro na jego podstawach powstał "Batman: Początek"? A już "Batman vs. Superman" to czysta fantazja, czego Nolan by się w życiu nie podjął, bo to z założenia jest śmieszny pomysł.

Adam_Siennica

Ja tam tego nie słyszałem. Pamiętam, że narzekano, że mógł zagrać lepiej :P

Proszę czekać…