Kategoria wiekowa The Expendables

The Expendables

Producent, Avi Lerner, w ostatnim wywiadzie mówił o Rambo 5 oraz o The Expendables Sylvestra Stallone.

Co do Rambo 5, zaznaczył, że film nie będzie miał kategorii wiekowe "mocne R", którą miał Rambo 4, z uwagi na to, że niby stracili przez to widzów. Obiektywnie patrząc, jest to bardzo dziwne, bo raczej zdecydowana większość widzów tego filmu mieściła się w tej kategorii. Jest to porównywalne do naszego "od lat 15".

Co do The Expendables, niestety nie wiedzą jeszcze, jaką kategorię wiekową wypuszczą do kin. Planują zrobić dwie wersje – w R i PG-13 i zobaczyć efekty na testowych pokazach. Ta wersja, która zostanie przyjęta bardziej entuzjastycznie i która prawdopodobnie przyniesie dużo pieniędzy, zostanie wypuszczona do kin.

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, Brittany Murphy, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger.

Ponadto potwierdzono, że epizodyczną rolę zagra Bruce Willis!

Jak sądzicie? Która kategoria wiekowa powinna być w kinach?