Kategoria wiekowa The Expendables 0

Producent, Avi Lerner, w ostatnim wywiadzie mówił o Rambo 5 oraz o The Expendables Sylvestra Stallone.

The Expendables

Co do Rambo 5, zaznaczył, że film nie będzie miał kategorii wiekowe "mocne R", którą miał Rambo 4, z uwagi na to, że niby stracili przez to widzów. Obiektywnie patrząc, jest to bardzo dziwne, bo raczej zdecydowana większość widzów tego filmu mieściła się w tej kategorii. Jest to porównywalne do naszego "od lat 15".

Co do The Expendables, niestety nie wiedzą jeszcze, jaką kategorię wiekową wypuszczą do kin. Planują zrobić dwie wersje – w R i PG-13 i zobaczyć efekty na testowych pokazach. Ta wersja, która zostanie przyjęta bardziej entuzjastycznie i która prawdopodobnie przyniesie dużo pieniędzy, zostanie wypuszczona do kin.

W obsadzie są: Sylvester Stallone, Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, Brittany Murphy, David Zayas, Gary Daniels oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger.

Ponadto potwierdzono, że epizodyczną rolę zagra Bruce Willis!

Jak sądzicie? Która kategoria wiekowa powinna być w kinach?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2009-06-22

ważny też jest budżet, ale The Expendables to raczej nie jest superprodukcja, więc problemów z R-ką nie będzie, zwłaszcza, że Stallone ma argument w postaci dobrego wyniku Rambo4. Ostatnio Taking of Pelham 123 potwierdził ciekawe zjawisko, wszyscy chcą superprodukcji z R-ką a nikt nie chodzi na nie do kina…

Ronaldinho 2009-06-22

Głupie pytanie, oczywiście, że R. Wyobrażacie sobie, że koleś z wyglądu typu Mickey Rourke zamiast "Ja pierdole, ale mnie kurewsko ręka boli", powie (pod PG-13) "Auu, boli, w życiu mnie bardziej nie piekło" czy coś w tym stylu. Albo mgiełki krwi będą zamieniane na biały kolor. Się jeszcze okaże, że ludzie przestaną krwawić, a ew. złamania otwarte zamienią na zamknięte itp.
Najgorsze jest to, że wersja PG-13 może powstać bez zgody Stallone’a, który nie jest producentem, a więc po skończeniu zdjęć, mogą go np nie wpuścić do montażowni i olać jego zdanie na temat ostatecznej wersji.

Quagmire 2009-06-22

taka która wynika ze scenariusza, nic na siłę

Proszę czekać…