Say hello to my little friend ;>

Ostra jazda z Bękartami Wojny 0

Czyli kolejna zapowiedź. Tym razem jest to pełny, oficjalny zwiastun.

Bękarty Wojny

Bękartów Wojny osadzono w okresie II Wojny Światowej. Grupa żydowsko-amerykańskich żołnierzy znanych jako “Bękarci”, sieje zgrozę w szeregach wojsk Trzeciej Rzeszy. Zgodnie z rozkazami mają mordować wroga w najbardziej bestialski sposób jaki tylko będzie możliwy. “Bękarci” pod dowództwem porucznika Aldo Raine’a stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez oficera SS – Hansa Landa.

Obraz wyreżyserował Quentin Tarantino, a polska premiera odbędzie się 11 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

justangel 2009-06-23

Może poczekajmy a ocenianiem filmów do momentu obejrzenia? Bo argumenty, że coś w zwiastunie się komuś nie spodobało to żadne argumenty.

Adam_Siennica 2009-06-23

Szczerze, nigdy nie uważałem QT za wielkiego reżysera – skończył się dla mnie wraz z Pulp Fiction, Kill Bill był przystępny, a już jego Grindhouse był mega tragiczny, ale szanuje człowieka jako filmowca.
Na początku myślałem, że zrobi fajny film o wyrzynaniu nazistów – głupkowata sieczka – ale ze zwiastuna na zwiastun przypomina mi to parodię filmu wojennego, więc coś co można położyć 5 półek niżej od głupkowatej sieczki :-/ Hitler z tym "nein, nein" wygląda słabo jak nie wiem :-/ Mimo wszystko, jest to filmowiec z jakimś tam talentem i chyba możemy oczekiwać czegoś więcej, nie?

Filip_Borkowski 2009-06-22

Dokładnie głupkowatej sieczki oczekuję, QT to wielki reżyser, ale jak zaczyna robić coś więcej niż głupkowata sieczka, to rzadko wychodzi (nie mówię, że nie było wyjątków).
Poza tym, czy w opisie, którymkolwiek zwiastunie, czy w ogóle czymkolwiek było coś takiego, coby sugerowały coś innego niż "głupkowata sieczka"? Czy sam pomysł nie jest zupełnie idiotyczny, ale 'genialnie szalony'.

Adam_Siennica 2009-06-22

No dokładnie tak powiedziałem :P ale zobaczymy co z tego będzie… nie jestem pozytywnie nastawiony :/

piwo_war 2009-06-22

Na początku jak niewiele było informacji o tym filmie, to miałem zapał, by go obejrzeć, ale teraz mi powoli przechodzi. Jednak ze względu na to, że jest to film Quentina Tarantino z pewnością obejrzę. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Proszę czekać…