Naprzód, Mutanci w kinach 0

Universal Pictures nabyło prawa do jeszcze nie wydanej powieści Larry'ego Doyle'a zatytułowanej Go Mutants. Brian Grazer produkuje, a Doyle napisze scenariusz.

Gort

Projekt to przygodowa komedia dziejąca się w liceum, gdzie wszystkie stworzenia z filmów o ataku obcych z lat 50. stają się prawdziwe. Lata później, dzieci tych stworzeń żyją wśród nas razem z innymi dziećmi.

Doyle powiedział, że możemy się spodziewać na pewno takich postaci jak Gort z oryginalnego filmu pod tytułem Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia oraz stwora z Czarnej Laguny.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

piwo_war

A rzeczywiście. Nie zauważyłem :)

Adam_Siennica

Chyba będzie miał coś wspólnego, skoro autor książki pisze scenariusz – tak mi się wydaje :) Ale może być ciekawie, jeśli nie wypełnią tego humorem stricte dla dzieci :/

piwo_war

To przed obejrzeniem takiego filmu dobrze byłoby sobie obejrzeć (odświeżyć) filmy, o których będzie mowa w tym filmie :)
Pomysł na fabułę wydaje się fajny. Dziwne dla mnie jest jedynie to, że zamiast wymyślić samemu coś nowego, trzeba wykupować prawa do jeszcze nie wydanej powieści. Z tego wynika, że film tak jakby niewiele będzie miał wspólnego z książką :)

Proszę czekać…