Zdjęcia z Janosika 0

Wysokobudżetowa produkcja, Janosik: Prawdziwa Historia w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik ma zadebiutować w kinach we wrześniu.

Janosik

Rolę Janosika gra Václav Jiráček. Jak sądzicie, czy ten młody aktor sprosta trudnemu zadanie i na pewno nieodzownemu porównywaniu do Marka Perepeczko? Zapraszam do komentowania.

Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się do niewoli wojsk cesarza Franciszka Józefa I i zostaje wcielony do cesarskiej armii.

Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Węgierczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga uciec Tomaszowi, a tamten w podzięce daje ojcu Janosika pieniądze na wykup syna z cesarskiego wojska.
Po wojnie Janosik wraca do rodzinnego domu i zakochuje się. Niestety, ukochana wybiera innego. Wypalony wojną, zawiedziony w miłości, nie może sobie znaleźć miejsca. Odnajduje go Tomasz, który namawia Janosika do przystąpienia do swojej bandy – sam chce zrezygnować ze zbójowania. Janosik odmawia i postanawia zostać juhasem.

Podstępem zwabiony do bandy, Janosik wkrótce zostaje jej przywódcą i zaczyna się cieszyć sławą dzielnego zbójnika, który przestrzega honorowego kodeksu – nikt z napadniętych nie może zostać zabity. Wraz ze sławą, rośnie jego uwielbienie u kobiet. Ale wraz z ilością sukcesów Janosika, rośnie też nienawiść jednego z członków bandy, zbójnika Huncagi…

Janosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa HistoriaJanosik: Prawdziwa Historia

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

nathalie

Jakoś czarno to widzę.. Marek Perepeczko w roli Janosika był seksowny i pociągający, a Václav Jiráček wygląda na tych fotkach co najmniej komicznie.

Proszę czekać…