Say hello to my little friend ;>

Snyder: Miller pracuje nad sequelem 300! 0

W październiku ubiegłego roku pojawiły się pierwsze informacje o tym, że trwają prace nad kontynuacją słynnej adaptacji komiksu Franka Millera300. Wczoraj Warner Bros. na specjalnej konferencji prasowej prezentował nową technologię, dzięki której filmy na Blu-Ray będą robiły jeszcze większe wrażenie. Tuż po spotkaniu, redaktorzy serwisu Comingsoon mieli okazję porozmawiać z Zackiem Snyderem, reżyserem Strażników i 300.

300

Wiem, że Frank [Miller] jest w trakcie prac nad nowym komiksem. Jest zawalony pracą. Chyba znowu wybiera się do Grecji na rozpoznanie terenu. Myślę, że w tym filmie wykorzystamy tą samą technologię. Nie chcę, by wyglądało to w stylu Gwiezdnych Wojen. Z tego co usłyszałem od Franka, musimy przygotować się na kino z jeszcze większym rozmachem, zwłaszcza jeżeli chodzi o tereny. Zobaczymy m. In. Ateny i Aegean. Będzie to szansa na zrealizowanie jeszcze bardziej wizjonerskiego dzieła, w tej samej formie co poprzedni film.

W zeszłym roku Snyder zapowiadał, że nowy film będzie osadzony gdzieś między Bitwą pod Termopilami, a Bitwą pod Platejami (czyli tą, która widzieliśmy na samym końcu filmu). Ponad to reżyser zapowiada, że kontynuacja będzie miała podobny budżet do 300, czyli o wiele mniejszy od Strażników.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Gozio

"300" kończyło się wielką bitwą to teraz może będą się bić przez 1,5 godziny w fajnych pozach i ze spowolnieniem i innymi fajnymi bajerami xD Trzystu-dwóm mówię nie :)

Tomassh

czyli nie będzie to żadna historyczna bitwa, tylko wymysł twórcy? I w ogóle jak można tutaj co kolwiek kontunowac?! :/

Quagmire

no ale co tam kontynuować?

nathalie

Nic tylko cierpliwie czekać. Mam nadzieję, że te plany dosyć szybko zostaną wprowadzone w życie, bo 300 to jeden z moich ulubionych filmów ;) Lubię takie klimaty.

Proszę czekać…