widoczny tu i tam. hasam.

Nowy plakat Eragona! 0

Wytwórnia 20th Century Fox udostępniła dla portalu ComingSoon.net nowy plakat do filmu “Eragon” w reżyserii Stefan’a Fangmerier’a.

Film trafi do naszych i amerykańskich kin 15 grudnia tego roku, a już teraz możemy zobaczyć nowy plakat w dużej rozdzielczości i dobrej jakości.

Nowy plakat z filmu Eragon /comingsoon.netNowy plakat z filmu Eragon /comingsoon.net

Jest to ekranizacja powieści Christophera Paolini, która jest jednym z największych bestsellerów ostatnich lat. Eragon, to szesnastoletni chłopak, którzy przypadkowo znajduje smocze jajo, z którego wykluwa się mały smok. Chłopiec ucieka z nim z domu w poszukiwaniu wielkiej przygody.

W ekranizacji zagrają takie gwiazdy jak: Edward Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, Robert Carlyle, Djimon Hounsou, Garrett Hedlund i John Malkovich.

CominSoon.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

maszor

naprawdę z wiarą podszedłem do tej książki ale nie potrafiłem przebrnąc przez ten brak jakiegokolwiek polotu. fantazja bardzo szybko uleciała a że nie znoszę czyta książek fantasy bez polotu więc zrezygnowałem. poza tym co to za bestseller skoro nie potrafi się wybronic sam. wszędzie odwołuje się go do HP i LOTRa :/

leprechan

ksiazka jest dobra ;> jak dla mnie to profanacja jakiejkolwiek fantastyki, taki inny harry potter, jezeli chodzi o odbiorcow. wysiadlem na 200-ktorejs stronie i nie mam zamiaru konczyc.

marcin1808

Książka jest bardzo dobra. Ciekawe jaki film będzie. Mam nadzieję że lepszy jak ksiązka.

NeverGiveUp

Nawt, nawet, ujdzie.

opatrznik

Ładny plakat, poczekajmy na film :)

Proszę czekać…