Say hello to my little friend ;>

Transformers: 87 mln i oskarżenie o rasizm 0

Na konto Transformers: Zemsta upadłych wpływają kolejne miliony. Po czwartkowych pokazach zyski powiększyły się o 27 milionów dolarów, a więc łącznie od środowej premiery film zarobił 87 mln. Wcześniej podczas czwartkowych pokazów większe zarobki odniosły tylko Gwiezdne Wojny (Zemsta Sithów i Atak klonów) oraz Matrix Reaktywacja, jednak były do dla nich dni premiery, a nie jak w przypadku Transformersów) drugi dzień pokazów.

Transformers: Zemsta upadłych

Wspaniała passa Michaela Baya wciąż trwa i prawdopodobnie jego film pobije rekord pięciodniowego otwarcia w amerykańskich kinach, ale już pojawiają się pierwsze oskarżenia o… rasizm. Burza trwa nad postaciami dwóch Autobotów-bliźniaków, którzy wyrażają się w sposób rzekomo wzorowany na czarnoskórych mieszkańcach amerykańskich metropolii. Powodem oskarżenia o rasizm, jest jedno zdanie, w którym Autoboty stwierdzają, że są analfabetami. Reżyser filmu, Michael Bay odpiera zarzuty stwierdzeniem:

Przecież to są tylko roboty! Ich zachowania mają nas bawić!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Żaden z robotów nie wykazał skłonności homoseksualnych, to pewnie zaraz oskarżą twórców o homofobie.

Czechu

W tym US&A naprawdę nie mają czym się zajmować tylko kwestiami rasistowskimi, u robotów. Paranoja według mnie i tyle:), śmiech na sali…

Trophy

Heh. Czego to ludzie nie wymyślą.

Proszę czekać…