Zack Snyder mówi o Sucker Punch 0

Zack Snyder pokazał już niejednokrotnie, że na się na kinie akcji. Jego 300, Watchmen – Strażnicy czy choćby remake Świtu żywych trupów zbierały dobre recenzje, a widzowie tłumnie chodzili na nie do kin. Jednak jak mówi sam reżyser, jego nowy film Sucker Punch, będzie czymś zupełnie nowym.

Zack Snyder

W wywiadze z serwisem SCI FI Wire, Snyder powiedział, że swym nowym filmem pragnie pokazać poziom akcji, jakiego jeszcze nikt nie widział, coś co wykroczy ponad doświadczenia, które przyniosły nam takie filmy jak Matrix czy choćby 300.

W poprzednich wywiadach potwierdził, że zdjęcia do produkcji rozpoczną się w Vancouver w lipcu i potrwają aż do stycznia.

Sucker Punch to historia dziewczyny, która w latach 50. idzie do szpitala psychiatrycznego, gdzie używa alternatywnej rzeczywistości, aby zaplanować sobie ucieczkę z instytucji.

W filmie spodziewać się będzie można ogromnej ilości efektów specjalnych i niesamowitych scen walki. Już teraz, aktorki wcielające się w główne bohaterki (Emily Browning, Jena Malone, Jamie Chung, Vanessa Hudgens, Abbie Cornish) przechodzą intensywny trening sztuk walk oraz obchodzenia się z bronią.

Na chwilę obecną, film pozostaje w fazie pre-produkcji, a reżyser wciąż dogląda scenariusza.

Do kin obraz ma trafić 25. marca, 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…