widoczny tu i tam. hasam.

Nowa animacja twórcy Epoki Lodowcowej 0

Wytwórnia filmowa 20th Century Fox zekranizuje ilustrowaną powieść dla dzieci autorstwa Wolliam’a Joyce’a „The Leaf Men and the Brave Good Bugs”

Zdobywca Oscara Chris Wedge, reżyser znanej w polsce animacji “Epoka Lodowcowa” z mającą siedzibę w Nowym Jorku Blue Sky Studios zajmie się produkcją tego obrazu. Sam autor książki i Jim V. Hart stworzą scenariusz, tak aby był on jak najwierniejszy książce.

Chris Wedge /aec.atChris Wedge /aec.at

Książka przedstawia epicką przygodę z magicznymi stworami w rolach głównych. Historia podąża śladami bohaterskich robaków, którzy przemaszerowują ogród w celu jego ocalenia. Wtedy na spotkanie przychodzi im diabelski pająk i muszą wezwać mistycznego Leaf Men’a, aby uratować ich plan.

Chris Wedge znany jest w Polsce również jako reżyser animacji ?Roboty?. Twórca ten planuje także produkcję „Wainscott Weasel”, historii opartej na książce dla dzieci autorstwa Tora Seidler’a, jednak ze względu na historię bohaterskich robaków, ten projekt musiał odłożyć na półkę.

ComingSoon.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

opatrznik

Coraz więcej takich filmów.. W tej połowie roku wyszły 3 'podobne' . Wiadomo, że to podobne to troszke naciągane ale można te filmy wrzucić do jednego worka.. Czyżby jakieś nowe wizje? Trendy?

Proszę czekać…