Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Zobacz klip promujący finał Wyspy Harpera 1

Wyspa Harpera to serial grozy emitowany przez jedną z największych amerykańskich stacji – CBS. W Polsce, produkcję tę można oglądać na kanele AXN.

Serial jest horrorem, który przedstawia historię grupy przyjaciół spotykających się świętując wesele na wyspie u wybrzeża Seattle. Owa wyspa znana jest z tajemniczych morderstw jakich dokonano 7 lat wcześniej. Napięcie wzrasta kiedy przybysze zaczynają po kolei umierać. Czyżby morderca powrócił, czy to ktoś z grupy wykańcza swoich przyjaciół?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

marks51 2009-06-28

obejrzalem do10 odcinka jest super wciaga od początku od 1-go ciekaw jestem finału gorąco polecam

jacks 2009-06-28

ja na razie 5 obejrzałem, coraz ciekawiej choć widoczne są błędy w stylu ktoś znika (ginie) a nikt nie zauważa jego nieobecności, mimo wszystko na razie na plus, zobaczymy jak się będzie rozwijać i w sumie szkoda, że tylko 13 odcinków…

A_Biel 2009-06-28

Serial rozkręca się dopiero pod koniec, więc nie zniechęcaj się niezbyt ciekawymi pierwszymi odcinkami.

Beznickowy 2009-06-28

Na razie jeden odcinek obejrzałem, który mnie nie zachwycił, ale planuję sięgnąć po następne, bo z tego co czytam, to "Wyspa Harpera" ma dużo fanów.

Proszę czekać…