Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Zobacz klip promujący finał Wyspy Harpera 1

Wyspa Harpera to serial grozy emitowany przez jedną z największych amerykańskich stacji – CBS. W Polsce, produkcję tę można oglądać na kanele AXN.

Serial jest horrorem, który przedstawia historię grupy przyjaciół spotykających się świętując wesele na wyspie u wybrzeża Seattle. Owa wyspa znana jest z tajemniczych morderstw jakich dokonano 7 lat wcześniej. Napięcie wzrasta kiedy przybysze zaczynają po kolei umierać. Czyżby morderca powrócił, czy to ktoś z grupy wykańcza swoich przyjaciół?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

marks51

obejrzalem do10 odcinka jest super wciaga od początku od 1-go ciekaw jestem finału gorąco polecam

jacks

ja na razie 5 obejrzałem, coraz ciekawiej choć widoczne są błędy w stylu ktoś znika (ginie) a nikt nie zauważa jego nieobecności, mimo wszystko na razie na plus, zobaczymy jak się będzie rozwijać i w sumie szkoda, że tylko 13 odcinków…

A_Biel

Serial rozkręca się dopiero pod koniec, więc nie zniechęcaj się niezbyt ciekawymi pierwszymi odcinkami.

Beznickowy

Na razie jeden odcinek obejrzałem, który mnie nie zachwycił, ale planuję sięgnąć po następne, bo z tego co czytam, to "Wyspa Harpera" ma dużo fanów.

Proszę czekać…