Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Brotherhood anulowane 0

Stacja Showtime (Dexter, Californication ogłosiła, iż nie zamierza przyznać Braterstwu czwartej serii w programie na przyszły sezon.

Obsada serialu "Brotherhood"

Ta wiadomość, mimo że nie jest zadowalająca ani dla fanów i ani dla obsady, pozwoliła na zakończenie spekulacji dotyczących seriali rodzinnych.

Niedawno Fionnula Flanagan (Rose Caffee w serialu) powiedziała:

Serial ma przerwę i wszyscy czekamy na decyzję Showtime. Całość programu musi zostać ustabilizowana z resztą produkcji Showtime na następny rok. Zwykle, zdjęcia rozpoczynają się latem, dlatego wkrótce powinniśmy dowiedzieć się czegoś.

Szkoda, że już więcej nie będzie można zobaczyć jak Jason Isaacs zagłębia się bezgranicznie w swoją dramatyczną rolę.

Serial mówi o tym jak dwóch braci, po długiej rozłące, stara się o wpływy w irlandzkiej dzielnicy Nowego Jorku. Z jednej strony znany społeczeństwu polityk, z drugiej gangster. Każdy działa na własną rękę, ale sprzyja im jeden cel: chcą zaprowadzić porządek w dzielnicy, która ich wychowała.

Źrodło: screencrush.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…