Amy Adams u boku Wahlberga

Amy Adams w filmie Noc w muzeum 2 (2009)

Aktorka Amy Adams (Wątpliwość) podpisała kontrakt na udział w filmie The Fighter, którego reżyserem jest David O. Russell. Obraz, którego gwiazdami są Mark Wahlberg i Christian Bale powstaje dla wytwórni Relativity Media oraz Paramount. Zdjęcia ruszają już w przyszłym miesiącu w miejscowości Lowell.

Film The Fighter jest inspirowany prawdziwą historią dwójki irlandzkich braci, którzy mieli ogromny talent bokserski. Starszy z nich, Dicky Eklund (Bale) nie radzi sobie ze sławą i popada w konflikt z prawem. Po odsiadce w więzieniu zmienia się i postanawia trenować swojego brata, Mickey’a Warda (Wahlberg). Ten początkowo przegrywa każdą walkę i zastanawia się nawet nad zrezygnowaniem z boksowania. Jednak wkrótce dzięki determinacji swojego trenera zaczyna odnosić pierwsze sukcesy.

Amy Adams wcieli się w postać barmanki, z którą umawiać się będzie Mickey.

Początkowo filmem zainteresowany był Darren Aronofsky, który planował w roli głównej obsadzić Brada Pitta. Jednak ostatecznie pracę nad reżyserią powierzono Russellowi, którego inna produkcja (Nailed) nie wypaliła ze względu na brak środków finansowych.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux