Say hello to my little friend ;>

Avatar - Banner reklamowy z Comic-Con! 0

Do rozpoczęcia amerykańskiego Comic-Con pozostały jeszcze ponad trzy tygodnie, ale w San Diego pojawiły się już pierwsze zapowiedzi tego święta. Zdecydowanie do najważniejszej z nich należy banner reklamowy Avatara, najnowszego filmu Jamesa Camerona.

Avatar

AvatarAvatarAvatarAvatar

Zrealizowana z niezwykłym rozmachem – w nowej technice kina trójwymiarowego – opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji. Avatar przedstawia historię kalekiego weterana wojennego (Sam Worthington), który trafia na planetę Pandora zamieszkałą przez wysokorozwiniętą rasę zwaną Na’vi. Planeta jest cenna dla ludzi ze względu na ilość cennych surowców, które się tam znajdują. Ludzie tworzą Awatary, które są genetycznymi kopiami Na’vi i są kontrolowane przez twórców. Na swoje nieszczęście, główny bohater za pośrednictwem swojego Awatara zakochuje się w jednej z mieszkanek Pandory.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Ronaldinho

Comic-Con w San Diego jest czymś magicznym, ogrom informacji o nadchodzących najbardziej oczekiwanych produkcjach, nigdzie indziej nie spotykany. Chyba już pewne, że to właśnie na tej imprezie będzie pokazany jakiś teaser/sceny szerszej publiczności. Wciąż mam nadzieje na absolutny minimalizm treściowy kampanii "Avatara"

Quagmire

Po tak długim oczekiwaniu dobry i banner, chociaż ciężko po nim skomentować wygląd Na’vi…fajnie byłoby osobiście odwiedzić Comic-Con

Proszę czekać…