"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Brandon Routh o nowym Supermanie 1

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej pogłosek mówiących o tym, iż studio Warner Bros planuje dać kolejną szansę filmowi z serii Superman. Jest to o tyle dziwne, iż po klapie produkcji Superman: Powrót wydawało się, iż ta postać dla Hollywood przestała być atrakcyjna. Ale jednak sukces Mrocznego Rycerza sprawił, iż ponownie zaczęto myśleć o człowieku ze stali.

Brandon Routh jako Superman w filmie Superman: Powrót (2006)

Aktor odtwarzający postać Supermana w filmie Superman: Powrót, Brandon Routh w jednym z wywiadów powiedział, iż istnieje szansa na nakręcenie kolejnego filmu z cyklu Superman. Producenci inaczej podchodzą do tej postaci po sukcesie filmu Mroczny Rycerz, kiedy okazało się, iż sequel może być o wiele lepszy niż pierwsza część (chodzi tutaj o Batman: Początek). Jeśli więc Warner Bros poszłoby tym tropem to istnieje szansa na nakręcenie dużo lepszego filmu.

Routh najbardziej jednak żałuje, iż jego kontrakt na udział w kolejnych produkcjach z cyklu Superman już wygasł (miał wystąpić w trzech kolejnych filmach pod warunkiem, iż pierwszy powstanie w przeciągu 3 lat). A więc nie ma pewności czy nowy reżyser filmu będzie go chciał w roli Supermana.

Z wywiadu ponadto dowiedzieliśmy się:

  • Brandon Routh nie wie nic poza pogłoskami o planowanym kręceniu kolejnej części.
  • Wygasł mu kontrakt na rolę Supermana a więc praktycznie każdy może go zagrać.
  • Według aktora klapa Superman: Powrót jest związana ze zbyt małą ilością scen akcji.
  • Routh nie jest pewny czy producenci będą go chcieli w roli Superman.

Źrodło: www.moviehole.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

niech w końcu zajmą się innym łotrem niż Luthor, który w wykonaniu Spacey’a był co dziwne najsłabszym elementem filmu…Do Routha też już nikt nie wróci aby film nie kojarzył się z Returns, no i kostium Supermana również wymaga modyfikacji

Proszę czekać…