Warner przejmuje Mortal Kombat 0

Studio Warner Bros. kupiło większość udziału firmy Midwayy za 33 miliony dolarów, jednocześnie przejmując prawa do marki Mortal Kombat, a także do takich gier jak Spy Hunter czy Joust.

Scorpion

Na pewno Warner będzie chciał zrobić kolejną grę, w której świat Mortal Kombat pomiesza się ze światem DC, ale pytanie brzmi co z filmem?

Od paru lat zapowiada jest trzecia część serii (a może druga, biorąc pod uwagę, że tak naprawdę lepiej traktować dwójkę, jakby jej nie było?), która miała być restartem serii z kompletnie innym podejściem.

Jakby teraz takie studio jak Warner wzięło się za restart tej serii i zrobiło kawał dobrego kina kopanego bliski klimatowi gry i może wzięło najlepsze elementy z pierwszej części kinowej adaptacji – dostaniemy świetną ekranizację jednej z najbardziej kultowych gier tego gatunku w historii?

Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2009-07-04

Kino kopane kojarzy się teraz producentom z klapami Dragonball Evolution i Street Fighter: Legend of Chun Li, tak więc nieprędko dostaniemy ten film…Szansą jest ewentualny sukces kasowy Prince of Persia, wtedy zaleją nas ekranizacje gier

Proszę czekać…