Say hello to my little friend ;>

Megan Fox umyła Ferrari Michaela Baya 0

Serwis Page Six doszukał się informacji, w jaki sposób Megan Fox dostała się do obsady pierwszej części Transformersów. Michael Bay, reżyser filmu, zaprosił (obecną) aktorkę do swojego domu na przesłuchanie. Tam uprzejmie poprosił ją, by umyła jego Ferrari. Najwidoczniej pokaz musiał się reżyserowi wyjątkowo spodobać, bo dzięki niemu Fox trawiła do Hollywood.

Megan Fox

Aktorka potwierdziła te fakty, dodając, że zostało to nagrane na kamerę, a cały zapis posiada tylko Bay.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Ronaldinho

Świetny pomysł. Zatrudni się takie dziewczyny jak te na zdjęciach i co jakiś czas jakiś reżyser z Hollywoodu wpadnie na casting szukając super laski do blockbustera :)

Flames23

Słuchaj! to może otworzymy myjnię;) co Ty na to?

Quagmire

no cóż, mogło być coś gorszego niż mycie samochodu…zresztą "kultura" Baya jest chyba powszechnie znana

Flames23

Hehehe:-) Tak też przypuszczałem. Zaprosił gościu kilka lasek, i powiedział :
Taaaa, a teraz która mi umyje samochodzik, ma pewną rolę w moim nowym filmie. I co? i zgłosiła się Megan, gdyż pozostałe za wolno myślały. Potem Bay dodał: zagrasz jedną z głównych ról, jeżeli pozwolisz że będe kręcił przy okazji mały filmik instruktażowy do mojej skromnej kolekcji. Megan na to: Ok, a chwilę potem dodała: mam go jeszcze przy okazji nawoskować?… – i tak to Megan pełna sexapilu dziewczyna stała się nowym obiektem pożądania męskiej części widowni (no chyba że żeńskiej również – kto to wie).;-)

W sumie to mój samochód też by trzeba było umyć – nie macie czasem telefonu do Megan?;)

Proszę czekać…