Będą następne przygody Spider-Mana?

MTV rozmawiało ostatnio z nowym prezesem Marvel Studio, Kevinem Feigem, na temat nadchodzących filmów. Prezes ujawnił, że będą następne przygody człowieka pająka.

Napewno będzie wiele następnych Spider-Manów. Mamy już pomysł na czwartą część, ponieważ wiele czerpiemy z żywotnych komiksów. Moglibyśmy dzięki temu robić filmy o Spider-Manie przez następne 20 lat, oparte na 50 letniej historii komiksów.

spiderman.sonypictures.comspiderman.sonypictures.com

Nikt jednak nie gwarantuje, że dotychczasowy odtwórca głównej roli, Tobey Maguire, będzie grał w kolejnych częściach.

Kiedy koncentrujesz się na filmie ma to swój początek, środek i koniec. Kiedy nastąpi owy koniec, przyjdzie czas na dyskusje, kto zagra Spider-Mana.

Do tej pory w kinach mogliśmy oglądać dwie części przygód Petera Parkera. Na 2007 rok, zapowiadana jest premiera trzeciej części serii. Za kamerą wszystkich stanął Sam Raimi. Główną rolę grał Tobey Maguire, a partnerowała mu Kirsten Dunst, jako Mary Jane Watson i James Franco, jako Harry Osborn. Dwie pierwsze części zarobiły łącznie około 800 milionów dolarów. Druga część zdobyła Oscara, za najlepsze efekty specjalne i była nominowana za najlepszy dźwięk i montaż dźwięku, a pierwsza część była nominowana za najlepszy dźwięk i montaż.


Miron
http://vimeo.com/mironkundzicz