Stryszek Filmowy odcinek 2 3

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka naszego Stryszku Filmowego. Wzięliśmy wszystkie komentarze i sugestie do serca, i mamy nadzieję, że poprawki będą zauważone.

Stryszek Filmowy

Oczywiście jesteśmy świadomi, że czeka nas jeszcze dużo pracy, zatem z góry prosimy o komentarze i wszelkie sugestie, aby szybko efekty poprawić.

W tym tygodniu omawiamy cztery premiery tygodnia – oczywiście pierwszą jest kontrowersyjny Bruno, komedia Każdy chce być Włochem, dramat Lepsze rzeczy do roboty oraz thriller Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy.

Temat tygodnia nasunął nam się sam w związku z premierą Bruna oraz niedawnym Antychrystem czyli Kontrowersje w kinie.

W premierach DVD omawiamy najciekawsze nadchodzące pozycje czyli – Fighter: Kochaj i Walcz, Wróg Publiczny numer jeden oraz Nienarodzony.

Serdecznie zapraszamy do oglądania, komentowania i merytorycznej dyskusji, jak polepszyć nasz program.

Zapraszam oczywiście na nasz kanał YouTube. Komentujcie, zapraszajcie do przyjaciół, subskrybujcie.

PREMIERY TYGODNIA:

TEMAT TYGODNIA:

PREMIERY DVD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Ronaldinho

Zamiast Johny’eho Deppa wolałbym dyskusje o kinie Michaela Manna przy okazji "Public Enemies" albo jeszcze lepiej o kinie gangsterskim, nie chce się narzucać, ale chętnie bym tego posłuchał, choć i o Johnym z pewnością będzie ciekawie, zwłaszcza jeżeli lepiej się z tym tematem czujecie. Przy okazji Johny’ego to fajną rolę jego widziałem w tym filmie – http://fdb.pl/film/53254-ukryta-tajemnica-m-nighta-shyamalana Polecam bardzo :)
A co do wystroju, to już Darth Artur o tym wspominał, może spróbujecie z greenboxem i tło będzie dowolne, Robert Rodriguez w trzypłytowym wydaniu "Sin City" trochę mówił o tym jakie to proste, zwłaszcza, że programy są darmowe do tego, ale to już raczej na przyszłość jakby przypadkiem wam za to płacili :)

ponury

Ogólnie jak widzę prace idą w dobrym kierunku, brawo. Zastrzeżenia mam głównie do strony akustycznej. Odgłosy otoczenia, echo w pomieszczeniu i ten tykający w tle zegar:P Może jakiś mikrofon?

Darth_Artur

Fajny był, zainteresowaliście mnie Antychrystem. Myślałem, że to jakiś zwykły horror, taki jakich wiele, ale skoro mówicie że taki kontrowersyjny to obejrzę jak wyjdzie na dvd.
Ale chyba następny temat wywoła większą dyskusje, bo każdego to męczy. Także czekam na następny odcinek.

Vermin

Adamie zdradziłeś tajemną lokalizację tego odcinak :P Jak mogłeś :)
A tak na poważnie to, dalej mam wrażenie że za szybko mówię, choć rad jestem temu że inni stwierdzili iż wolniej :D Co do aspekt filmowego to mamy w tej materii burzliwą dysputę z Adamem, głównie chodzi o koszulki SW oraz figurkę królowej obcych z filmu Ridleya Scota. Coś zmajstrujemy, postaramy się dać w końcu jakieś rekwizyty filmowe/plakaty (mam ich sporo ale za dużych).
Dzięki za przychylne komentarze i mam nadzieję że zaciekawiliśmy was tematem tygodnia :)

Adam_Siennica

Chciałem w każdym odcinku inną koszulkę z Gwiezdnych Wojen, lecz Artur protestował :P A tak poważnie, jakiś aspekt filmowy chociaż mamy :) Hehe, a w ogóle to zobaczymy, nie myślałem o tym :)
Trophy – no rzeczywiście, przy następnym odcinku zwrócę na to uwagę, aby głośność była na jednym poziomie. A kręciliśmy u Artura :P
Postaram się rozweselić :)

Proszę czekać…