Brutalne Raging Phoenix 0

W zeszłym roku, młodziutka JeeJa Yanin debiutując zatrzęsła kinem kopanym prawie na miarę Tony'ego Jaa, do którego była porównywana. Wszystko za sprawą filmu Chocolate, gdzie grała autystyczną dziewczynę, której umiejętności w sztukach walki imponowały widowiskowością.

Chocolate

Teraz producenci poszli za ciosem i aktorka zagrała w nowym filmie zatytułowanym Raging Phoenix.

Za film jest odpowiedzialna ta sama ekipa, która tworzyła Ong Baka. Studio Sahamongkol Film zmieniło trochę swoje podejście do filmów akcji ze sztukami walki, kierując się w nowe dla nich rejony.

Jednym z elementów będzie oczywiście wątek romantyczny z udziałem samem Yanin. Ale skupmy się na tym, co widza interesuje najbardziej – czym nas zaskoczą w sztukach walki? Otóż umiejętności młodej aktorki mają być w walkach połączone z tańcem hip hopowym i różnymi tajemniczymi elementami.

Najbardziej znaczące ma być to, że obraz był kręcony bardzo realistycznie i brutalnie, więc walki będziemy mieć trochę bardziej krwawe.

Zapraszam do obejrzenia pierwszego, krótkiego zwiastuna i wyrażania opinii. Nie wiem, jak Wy, ale ja już czekam z niecierpliwością.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…