Będzie sequel Angola? 0

Obraz Angol z 1999 roku w reżyserii Stevena Soderbergha zbierał dobre recenzje i do dziś ma rzesze fanów. Główną rolę grał Terence Stamp.

Terence Stamp

Teraz pojawiła się informacja z ust uznanej amerykańskiej dziennikarski, Jules Asner, jakoby reżyser szykował się do prac nad sequelem.

Chce zrobić sequel Angola, Terence Stamp także. On i Michael Keaton.

Zatem czy możemy to traktować jako oficjalną zapowiedź sequela filmu Angol, w której dodatkowo zobaczymy Michaela Keatona?

Poniżej dla przypomnienia fabuła oryginału:

Angol jest opowieścią o twardym Angliku (Terence Stamp), byłym przestępcy, który przyjeżdża do Ameryki by pomścić śmierć swojej córki. Wyjeżdżając z Londynu, pierwszy raz po prawie dziesięciu latach za kratkami, nie jest w stanie zrozumieć ani miejsca ani czasu. Mimo to, jedzie do Los Angeles, aby dokładnie wyjaśnić co spotkało jego ukochaną Jenny, która zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach, jak podaje notatka, którą otrzymał jeszcze w więzieniu od jednej z jej przyjaciółek. Na miejscu wdaje się w konflikt z Valentinem (Peter Fonda) i armią brutalnych kryminalistów mając nadzieję na znalezienie wskazówek i odkrycie co się naprawdę zdarzyło. Pobity prawie na śmierć, wyrzucony z budynku, ścigany przez prześladowców na niebezpiecznej górskiej drodze, po dojściu do siebie Anglik postanawia się zemścić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…