Stryszek Filmowy odcinek 3 3

Z przyjemnością zapraszamy do oglądania kolejnego, już trzeciego odcinka naszego programu traktującego o filmach, Stryszek Filmowy.

Stryszek Filmowy

Jest to ostatni odcinek w tej scenerii, następne będą już w dość ciekawym otoczeniu, które, mamy nadzieję, przypadnie Wam do gustu.

Odcinek nosi tytuł Gangsterzy Manna i związany jest ściśle z premierą tygodnia, czyli Wrogami Publicznymi, o których mówimy najwięcej, jak i o samym kinie Michaela Manna.

W premierach omawiamy jeszcze Egzorcyzmy Dorothy Mills, Dla niej wszystko oraz Miss Marca.

Tematem Tygodnia jest postać Johnny'ego Deppa, która, trzeba przyznać, jest bardzo ciekawa. Zapraszamy do wypowiadania się również na temat aktora, czy zgadzacie się z Naszymi opiniami, a jak nie, to dlaczego?

Planowaliśmy jeszcze jeden temat, Obecna Twarz Hollywood czyli remake’i, prequele i sequele, lecz z powodu tego, że tak bardzo się rozgadaliśmy, przekładamy go na inny termin.

W premierach tygodnia omawiamy cztery tytuły: Popioły Czasu: Powrót, Spotkanie, Koralina i Tajemnicze Drzwi oraz Moonwalker.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, a następny odcinek będzie już o wiele lepszy od tego. Zapraszam do komentowania, wyrażania opinii i konstruktywnej krytyki.

Dzięki Wam możemy dopracować tę skromną wizję.

Życzymy miłego oglądania.

PREMIERY TYGODNIA – GANGSTERZY MANNA

TEMAT TYGODNIA – JOHNNY DEPP

PREMIERY DVD

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Vermin

Jeśli idzie o lokum, to na razie było zastępcze, od sierpnia (o ile mnie nie wyrolują) będziemy mieli wynajmowany klub o tematyce zbliżonej do naszego tytułu :D Sprawa z mikrofonami jest dużo gorsza – brak kasy na mikrofony. A porządne mikrofony i dobra kamera naprawdę dużo kosztują. Wiem że póki co program technicznie jest mocno amatorski ale nie zmienimy tego z dnia na dzień, bo czysto fizycznie nie mamy takiej możliwości. Na razie powoli, ale jednak nieustępliwie idziemy do przodu, a jak znajdzie się kasa to i będą mikrofony oraz wszystko lepsze.
Póki co skupiam się głównie jako reżyser, na części merytorycznej. Biorę sobie szczerze wasze uwagi do serca i staram się je powoli realizować, tak więc bardzo dziękuję za każdy komentarz :)

broda1725

Wiec tak panowie, wszystko super, doceniam to co robicie obejrzałem kolejny odcinek waszego "Stryszka" ale mam parę zastrzeżeń, wiec tak postarajcie się panowie o jakieś mikrofony lub przynajmniej mikrofon dźwięk jest według mnie fatalny, czysty ale cichy i nadal słychać szumy z otoczenia, poza tym jest spora różnica w dźwięku zwiastunów a waszej rozmowy. Druga sprawa to nadal widzę że brak wam miejsca powiem jedno to miejsce nie jest odpowiednie, wystarczy spojrzeć na kinomaniaka, popracujcie nad tym może na jakiejś kolorowej ścianie np. czerwonej z plakatami z filmów ?. I ostatnia sprawa to te ubrania są wporzo ale sorki chłopaki ale nie dla kamery, i te kubki trochę rażą. To tyle sorki chłopaki ale musiałem, tak czy siak to i tak duży respekt dla waszej twórczości i chęci.

Ronaldinho

"John Rambo" na VCD? Przecież wydali na DVD :)

Adam_Siennica

No niestety, siła wyższa :) W czwartym nie zawiodę:P

Czechu

Adam masz taką samą koszulkę co w zeszłym tygodniu:), a już myślałem, że mnie zaskoczysz kolejną odsłoną twojej kolekcji:))

Proszę czekać…