Stryszek Filmowy odcinek 3

Stryszek Filmowy

Z przyjemnością zapraszamy do oglądania kolejnego, już trzeciego odcinka naszego programu traktującego o filmach, Stryszek Filmowy.

Jest to ostatni odcinek w tej scenerii, następne będą już w dość ciekawym otoczeniu, które, mamy nadzieję, przypadnie Wam do gustu.

Odcinek nosi tytuł Gangsterzy Manna i związany jest ściśle z premierą tygodnia, czyli Wrogami Publicznymi, o których mówimy najwięcej, jak i o samym kinie Michaela Manna.

W premierach omawiamy jeszcze Egzorcyzmy Dorothy Mills, Dla niej wszystko oraz Miss Marca.

Tematem Tygodnia jest postać Johnny'ego Deppa, która, trzeba przyznać, jest bardzo ciekawa. Zapraszamy do wypowiadania się również na temat aktora, czy zgadzacie się z Naszymi opiniami, a jak nie, to dlaczego?

Planowaliśmy jeszcze jeden temat, Obecna Twarz Hollywood czyli remake’i, prequele i sequele, lecz z powodu tego, że tak bardzo się rozgadaliśmy, przekładamy go na inny termin.

W premierach tygodnia omawiamy cztery tytuły: Popioły Czasu: Powrót, Spotkanie, Koralina i Tajemnicze Drzwi oraz Moonwalker.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, a następny odcinek będzie już o wiele lepszy od tego. Zapraszam do komentowania, wyrażania opinii i konstruktywnej krytyki.

Dzięki Wam możemy dopracować tę skromną wizję.

Życzymy miłego oglądania.

PREMIERY TYGODNIA – GANGSTERZY MANNA

TEMAT TYGODNIA – JOHNNY DEPP

PREMIERY DVD